Міжнародний форум «Транспортні Дні». 19-21 червня 2019 року

1

До уваги бізнес-спільноти!

Запрошуємо Вас долучитися до участі в Міжнародному форумі «Транспортні Дні», що пройде з 19 по 21 червня 2019 року в місті Харкові.

 

 

 

Детальніше...

6-8 червня 2019 року відбулася П'ЯТНАДЦЯТА НАУКОВО – ПРАКТИЧНА МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ «МІЖНАРОДНА ТРАНСПОРТНА ІНФРАСТРУКТУРА, ІНДУСТРІАЛЬНІ ЦЕНТРИ ТА КОРПОРАТИВНА ЛОГІСТИКА»

1

У конференції прийняли участь президент АТ «Українські транспортні коридори» (м. Київ), представники: компанії «Прайм» (м.Харків);University of Mikols (Mikolc,Hungary); Riga Technical university (Latvia); Kazimierz Pulasky Technological and Humanitarian University in Radom (Radom, Poland);Technische Universität Dresden (Germany); ПАТ «Укрзалізниця» (м.Київ); Білоруського державного університету транспорту (м.Гомель); Національного університету «Одеська морська академія»(м.Одеса); Національного університету «Одеська юридична академія» (м.Одеса); Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту ім.ак Лазаряна (м.Дніпро); Національного авіаційного університету (м.Київ); Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова (м. Миколаїв); Харківського національного університету ім.В.Н. Каразіна (м.Харків); Харківського національного автодорожнього університету (м.Харків); Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка (м.Харків); Державного економіко-технологічного університету транспорту (м.Київ); Одеського коледжу транспортних технологій (м.Одеса); Донецького державного університету управління; Національного університету стратегічних досліджень (м.Київ); Karazin Business School (м.Харків); Національної академії Національної гвардії України (м.Харків); Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» (м.Харків); Харківського національного університету будівництва та архітектури (м.Харків); Лозівської філії харківського автомобільно-дорожнього технікуму (м.Лозова); Університету митної справи та фінансів (м.Дніпро); Академії праці, соціальних відносин і туризму (м.Київ); Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова (м.Харків) та Українського державного університету залізничного транспорту.

 

 

Детальніше...

Вітаємо завідувача лабораторії кафедри «Обчислювальна техніка та системи управління» Костянтина Ісаєнка з перемогою у конкурсі журналістських робіт «Історії успіху громад», який проходив під патронатом голови Харківської обласної ради

1

 

07 червня 2019 року з нагоди Дня журналіста голова Харківської обласної ради Сергій Чернов нагородив працівників ЗМІ, які у своїх друкованих, онлайн, відео та радіороботах розповіли найкращі історії успіху громад. За його словами Харківська обласна рада була перша в Україні, запровадивши конкурс журналістських робіт «Історії успіху громад», використовуючи методику Ради Європи. У ході урочистостей голова Харківської обласної ради вручив нагороди та дипломи переможцям у п’яти номінаціях ЗМІ: „Краща публікація у друкованому ЗМІ”, „Краща онлайн-публікація”, „Кращий радіоматеріал”, „Кращий відеоматеріал”, „Краща публікація у шкільному ЗМІ”.

 

Детальніше...

31 травня 2019 року відбулась зустріч випускників будівельного факультету ХІІТу 1959 року

1

У зустрічі взяли участь 12 чоловік із близько 100.

На фото - випускники 1959 року з деканом будівельного факультету О.О. Скориком і завідувачем кафедри будівельних матеріалів, конструкцій та споруд А.А. Плугіним біля університету.

 

 

 

60!
Никто не забыт и ничто не забыто…
Сегодня мы снова с тобой у ХИИТа.
Сквозь тысячи дней, словно тысячи лет,
    Нам светит всегда ХИИТовский свет.   
    Он знанья нам дал и дружбой сплотил,
    Какою дорогой ты б не ходил.   
    А вывод, друзья, удивительно прост –   
    Мы за ХИИТ поднимаем свой тост!

Олександр Ушеров-Маршак,
випускник 1959 р.
31.05.2019

 

Підсумки трирічної освітньо-наукової діяльності кафедри інформаційних технологій.

1

Впродовж трьох років з дати створення кафедра ІТ здійснює підготовку бакалаврів, магістрів та аспірантів за новими освітніми та науковими програмами «Інтелектуальні інформаційні технології» та «Технології штучного інтелекту» за спеціальністю 126 – Інформаційні системи та технології.

 

 

Детальніше...

Графік проведення атестаційних сесій в Українському Державному Університеті Залізничного Транспорту, щодо визначення рівня вільного володіння державною мовою осіб, які претендують на вступ на державну службу.

ЧЕРВЕНЬ 2019

05.06.19

06.06.19

ЛИПЕНЬ 2019

03.07.19

СЕРПЕНЬ 2019

28.08.19

У В А Г А !

Слідкуйте за оголошеннями
Можливі зміни

ЗАПРОШУЄМО НА ТИЖДЕНЬ ЦІКАВОСТЕЙ В УКРАЇНСЬКОМУ ДЕРЖАВНОМУ УІНВЕРСИТЕТІ ЗАЛІЗНИЧНОГО ТРАНСПОРТУ 03.06.2019 р. -07.06.2019 р.

Більш детальну інформацію щодо дати та часу проведення заходу дізнавайтесь за контактними телефонами.

 

Детальніше...

В Українському державному університеті залізничного транспорту відбулося урочисте засідання науковців університету в рамках святкування дня науки в Україні!

1

17 травня в рамках святкування дня науки в Україні в Українському державному університеті залізничного транспорту відбулося урочисте засідання науковців університету. Із привітальним словом виступили ректор університету, професор Сергій Панченко та Генеральний консул республіки Польща в Харкові Януш Яблонські. З коротким повідомленням до присутніх звернувся професор, доктор габілітований з університету імені Адама Міцкевича в Познані Марек Міколайчик. Також увазі науковців була представлена доповідь доцента УкрДУЗТ Ольги Ананьєвої на тему «Підвищення безпеки руху поїздів шляхом забезпечення електромагнітної сумісності систем залізничної автоматики з тяговим рухомим складом».

 

Детальніше...

ДНІ ЄВРОПИ в Українському державному університеті залізничного транспорту

1

З 13 по 17 травня 2019 р. в університеті відзначалися Дні Європи. Заходи розпочалися з відкритих лекцій професора, доктора ґабілітованого Марека Міколайчика з Університету імені Адама Міцкевича (Познань, Республіка Польща) на теми Європейської інтеграції, міжнародних відносин та створення Європейського Союзу. Під час лекцій розглядалися питання розуміння поняття «Європа» в культурному, ідеологічному, релігійному сенсах. Аналізувалися позитивні чинники і загрози формування європейської та державної ідентичності, що впливали на процес європейської інтеграції.

 

Детальніше...

День Здоров’я 2019

1

«Спорт – насолода для тіла й душі, до спорту і ти приєднатися спіши»

22 травня 2019 року у 4 навчальному корпусі відбулось традиційне фізкультурно-спортивне свято «День Здоров’я». На святі був присутній ректор університету Сергій Володимирович Панченко, голова профспілкової організації університету, проректора університету, декани факультетів, викладачі, співробітники та студенти.
Теплими словами ректор привітав усіх зі святом Спорту! Підкреслив, що «Спорт це рух, а рух це Життя!». За результатами Спартакіади серед І-х курсів, Спартакіади серед факультетів, Спартакіади серед співробітників університету «Здоров’я» нагородив переможців та призерів. Словами вдячності та дипломами за вагомий внесок у розвиток видів спорту відзначив кращих спортсменів університету.

 

Детальніше...

Ярмарка вакансій в Українському державному університеті залізничного транспорту!

1

15 травня 2019 року в Унiверситетi пройшла «Ярмарка вакансiй» для випускникiв Українського державного унiверситету залiзничного транспорту. В Ярмарку брали участь понад 25 пiдприємств з yciєї України, серед яких такi органiзацiї:

 • Пiвденна, Одеська, Донецька залiзницi;
 • «Пасажирська компанiя» ПАТ « Укрзалiзниця»;
 • Харкiвський обласний центр зайнятостi;
 • ПрАТ «Київ - Днiпровський МППЖТ »;
 • ПрАТ «Плитковий завод»;
 • ПАТ «Крюкiвський вагонобудiвний завод»;
 • ДНУ «НТК «Iнститут монокристалiв НАНУ»;
 • ПАТ «Харкiвський завод Свiтло шахтаря»;
 • ТОВ «Харкiвський завод пiдйомно транспортного устаткування»;
 • Фiлiя Харкiвське обласне управлiння АТ «Державний ощадний банк»
 • Фiлiя «Центр дiагностики залiзничної iнфраструктури» та iншi.

 

Детальніше...

НАУКОВО–ПРАКТИЧНА МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ «МІЖНАРОДНА ТРАНСПОРТНА ІНФРАСТРУКТУРА, ІНДУСТРІАЛЬНІ ЦЕНТРИ ТА КОРПОРАТИВНА ЛОГІСТИКА»

1

6-8 червня 2019 року в Українському державному університеті залізничного транспорту
Відбудеться П’ЯТНАДЦЯТА НАУКОВО–ПРАКТИЧНА МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ «МІЖНАРОДНА ТРАНСПОРТНА ІНФРАСТРУКТУРА, ІНДУСТРІАЛЬНІ ЦЕНТРИ ТА КОРПОРАТИВНА ЛОГІСТИКА»

 

 

Запрошуємо всіх взяти участь у роботі щорічної конференції, яка націлена на об’єднання підприємств в умовах нових форм власності.

Детальніше про подію

Кафедра транспортних систем та логістики організувала зустріч студентів факультету УПП з представниками компанії «СRH Україна»

1

Кафедра транспортних систем та логістики організувала зустріч студентів факультету «Управління процесами перевезень» з представниками компанії «СRH Україна» 21 травня 2019 року

Компанія «CRH Україна» вийшла на ринок у 1999 році ввела в експлуатацію сучасну лінію виробництва цементу за сухим методом і здійснює набір працівників на вакансії логістів, працівників транспортних відділів компанії та інше. Співпраця з молодими і талановитими спеціалістами – один із пріоритетів кадрової політики CRH. Для CRH виклик та завдання – це розкрити потенціал молоді для зміцнення та ефективного оновлення роботи компанії.

 

Детальніше...

Кафедра транспортних систем та логістики організувала екскурсію для студентів факультету УПП до Міжнародного аеропорту «Харків»

1

Студенти факультету «Управління процесами перевезень» та керівники викладачі кафедри транспортних систем та логістики: проф. Альошинський Є. С., доценти Гриценко Н. В., Примаченко Г. О. та Шульдінер Ю. В. відвідали Міжнародний аеропорт «Харків» 20 травня 2019 року.

 

 

Детальніше...

VI науковий міждисциплінарний квест «Пошуки скарбів науки»

1

18.05.2019 відбувся VI науковий міждисциплінарний квест «Пошуки скарбів науки» за підтримки Голови Харківської обласної державної адміністрації Юлії Світличної.Цього разу VI Міждисциплінарний науковий квест «Пошуки скарбів науки» видався особливим та досить насиченим.
Цікаві нові локації, велика кількість вишів-учасників.Локації були розташовані на базі трьох закладів вищої освіти - ХарРІНАДУ, ХНТУСГ ім.П.Василенка та УкрДУЗТ.

Детальніше...