Шановні магістри, аспіранти та молоді викладачі!

Українці, які здобули ступінь бакалавра, магістра або закінчують навчання за зазначеними ступенями, а також аспіранти 2 та 3 року навчання.

Корейський інститут науки та технологій реалізує програму стажування у KIST School за напрямками:

 1. Біомедичні науки і техніка;
 2. Нанотехнології і інформаційні технології;
 3. Енергетика і навколишнє середовище.

Програма фінансується урядом Південної Кореї.
Дедлайн: 19 жовтня 2018 року.

Про детальні умови можна дізнатися за посиланням.

Реєстрація кандидатів у Відділі міжнародних зв’язків ауд. 1.315-А
e-mail: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Графік комп'ютерного тестування першого модульного контролю І семестру 2018-2019 навчального року

Перший модульний контроль І семестру 2018-2019 навчального року проводиться в університеті з 22.10.2018 р. по 26.10.2018р. Графік комп'ютерного тестування першого модуля можна подивитися за посиланням.

29 вересня 2018 року в рамках Х Міжнародного економічного форуму «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи» надзвичайний і повноважний посол Азербайджану в Україні Азер Худіев Худаяр огли провів зустріч з ректором Українського державного університету

IMG 0468 11 10 18 02 10

На зустрічі обговорювалося питання щодо розвитку двосторонніх відносин в галузі освіти та підготовки висококваліфікованих спеціалістів в області швидкісного руху поїздів з числа працівників Азербайджанської Республіки.

Також обговорювалось питання навчання за програмою подвійних дипломів між Українським державним університетом залізничного транспорту та провідними вузами Азербайджану.

Подробнее...

Вітаємо переможця Кубку ректора УкрДУЗТ з футзалу серед співробітників – команду факультету ІКСТ

43456473 336370293792613 100198391560011776 o

08.10.2018 р. відбувся другий день Кубку ректора УкрДУЗТ з футзалу серед співробітників. У складній і упорній боротьбі команди отримали наступні результати:

 • ННЦГО-Економічний ф-т – ф-т УПП – 4:0
 • Механіко-енергетичний ф-т – Будівельний ф-т – 5:2
 • ІКСТ – УПП – 6:1
 • ННЦГО-Економічний ф-т – Механіко-енергетичний ф-т – 0:4
 • ІКСТ – Будівельний ф-т – 8:2.
Подробнее...

Запрошуємо студентів, аспірантів та співробітників університету!

У рамках проведення Тижнів Німеччини в Україні 12 жовтня 2018р. о 15-00 в художній галереї «АВЕК» (м. Харків, вул. Сумська, 70) відбудеться урочисте відкриття мобільної виставки «Німці в Україні: історія та культура».

Експозиція включає в себе 24 проілюстрованих мапами, документами та фотографіями стенди, кожний з яких висвітлює відповідну сторінку з історії та культури німців України, починаючи з Х сторіччя до 1939 року.

Відділ міжнародних зв’язків УкрДУЗТ
+38 (057) 730-19-68
Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Український державний університет залізничного транспорту запрошує всіх бажаючих відвідати пізнавальні лекції, які будуть проходити протягом жовтня 2018 р.

Детальніше...

Шановні колеги!

PanchenkoSV

 

Від щирого серця вітаю всіх нас з професійним святом – Днем вчителя! Всі ми робимо важливу і благородну справу: навчаємо та виховуємо нове покоління висококваліфікованих фахівців для українських залізниць та інших галузей економіки нашої країни.

В цей святковий день бажаю всім нам міцного здоров’я, благополуччя в наших родинах, творчої наснаги, натхнення та миру в нашій Україні.

Ректор Університету Панченко С.В.

 

 

03.10.2018 р. відбувся перший день Кубку ректора УкрДУЗТ з футзалу серед співробітників університету.

1

У складній боротьбі команди факультетів здобули наступні результати:

 • ННЦГО-Економічний ф-т – ІКСТ 6:3
 • УПП – Механіко-енергетичний ф-т 2:4
 • ННЦГО-Економічний ф-т – Будівельний ф-т 2:
 • ІКСТ – Механіко-енергетичний ф-т 8:7
 • УПП – Будівельний ф-т 0:1
Подробнее...

Red Bull BASEMENT UNIVERSITY

img179

 

Пропонує платформу для новаторів, які хочуть використовувати свої навички та знання в галузі технологій для вирішення проблем у своєму кампусі та навколо нього. Ми шукаємо ідеї та проекти, які змінюють і покращують студентське життя. Маєш ідеї, як змінити простір свого універу?

Реєструйся на сайті.

Завантаж відео зі своєю технічною ідеєю і ми допоможемо твоєму проекту стати реальним!

Заповни аплікаційну форму та подай 60-секундне відео про свою ідею.

 

 

ЩИРО ВІТАЄМО!

DSC 7036

Андрія Остина, студента IV-го курсу факультету «Інформаційно-керуючі системи та технології» Українського державного університету залізничного транспорту, який став одним з 10-ти переможців в Україні проекту «Насіння для майбутнього» 2018р. відкритого конкурсу Міністерства освіти і науки України та всесвітньовідомої телекомунікаційної компанії Huawei Ukraine.

Переможці конкурсу візьмуть участь у двотижневій поїздці до Китаю з метою ознайомлення з новітніми телекомунікаційними технологіями та культурою Китаю.

Подробнее...

Візит кампанії Шнейдер Електрик.

DSC 6888

 

18 вересня 2018 року в університеті перебував представник кампанії Шнейдер Електрик. Кампанія Шнейдер Електрик спеціалізується на проектуванні та виробництві обладнання для електропостачання, обладнання для автоматизації , джерел безперебійного живлення.

Представник кампанії був ознайомлений з навчально-лабораторною базою університету. Були оглянуті лабораторії кафедр: автоматики та комп`ютерного телекерування рухом поїздів; транспортного зв`язку; спеціалізованих комп`ютерних систем; інформаційних технологій; будівельних матеріалів, конструкцій та споруд; управляння експлуатаційною роботою; експлуатації та ремонту рухомого складу. Під час огляду відбувалося обговорення можливих напрямків науково-технічного співробітництва між кампанією та університетом.

Подробнее...

Увага шановні студенти, викладачі та співробітники університету!

1

ЧЕРГОВЕ НАУКОВЕ ДОСЯГНЕННЯ ЛИМАНУ

IMG 3705 2

14-15 вересня на базі Лиманської філії Українського державного університету залізничного транспорту відбулася VІ Міжнародна науково-практична конференція.

НА УЧАСТЬ у конференції, тема якої – «Людина, суспільство, комунікативні технології» – було подано 98 заявок, у тому числі 9 – з близького та далекого зарубіжжя. З них з ученими ступенями і званнями – 66 учасник (67%), 31 – доктори наук, професори. Географія учасників конференції чимала – до Лимана прибули вчені з Києва, Львова, Харкова, Дніпра, Маріуполя, Чернівців, Полтави, Сєвєродонецька, Бахмута, Краматорська, Слов’янська.

Заочну участь у конференції взяли зарубіжні представники: США (1 доповідь), Німеччини (3 доповіді), Словаччини (1), Грузії (1) і Бєларусі (1).

Подробнее...

Тепер сучасні знання в області IoT доступні студентам кафедри ІТ УДУЗТ.

До 2025 року за прогнозами на кожні 10 чоловік планети припадатиме близько 6 пристроїв Internet of Things (IoT).

Доцент кафедри інформаційних технологій (ІТ) УДУЗТ, к.т.н., Т.Г. Петренко підвищила кваліфікацію і успішно завершила навчання в Університеті Каліфорнії, Ірвін за спеціалізацією "Введення в програмування Інтернету речей"
Детальніше...

Шановні науковці та викладачі!

Стажування на базі Економічного Університету у місті Краків, Польща.

08 жовтня-26 жовтня 2018 р.
Дедлайн: 30 вересня 2018 року

Про детальні умови можна дізнатися за посиланням.