Шановні студенти, аспіранти та докторанти!

1

 

POLITECHNIKA POZNAŃSKA POZNAN UNIVERSITY OF TECHNOLOGY
запрошує

14 травня 2019 року відбудеться «XIX -та СТУДЕНТСЬКА НАУКОВА СЕСІЯ» на факультеті Інженерії транспорту
місто Познань, Республіка Польща

 

Детальніше...

Программа ERASMUS + в дії. МОБІЛЬНІСТЬ ВИКЛАДАЧІВ

З 18 по 22 березня 2019 р. за програмою Європейського союзу ERASMUS + КА107 (ICM) доктор технічних наук Андрій Володимирович Прохорченко, доцент кафедри «Управління експлуатаційною роботою» (УЕР) Українського державного університету залізничного транспорту перебуває в партнерському закладі вищої освіти – Технолого-гуманітарному університеті імені Казимира Пуласького (місто Радом, Республіка Польща). На факультеті Транспорту та електротехніки проф. А. Прохорченко проводить відкриті лекції для студентів, встановлює нові контакти, презентує наш університет, відвідує лабораторії та інші факультети

 

Детальніше...

ПОЧИНАЄТЬСЯ НАБІР У МІЖНАРОДНУ ЛІТНЮ ШКОЛУ «ЛОГІСТИКА: ПЕРЕВАГИ ТА ВИКЛИКИ» З 4 по 12 серпня 2019 р. у Хорватії

ОРГАНІЗАТОРИ ПРОЕКТУ: УКРАЇНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЗАЛІЗНИЧНОГО ТРАНСПОРТУ (УКРАЇНА), ЦЕНТР СТРАТЕГІЧНИЙ ІНІЦІАТИВ ТА ПРОГРЕСИВНОГО РОЗВИТКУ (УКРАЇНА), УНІВЕРСИТЕТ ПУЛИ ІМЕНІ ЮРАЯ ДОБРИЛИ (CROATIA), ВАРНЕНСЬКИЙ ВІЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ЧОРНОРИЗЦЯ ХРАБРА (БОЛГАРІЯ)
за участі та сприяння:
МУНІЦИПАЛІТЕТУ МІСТА ВІШНЯН (CROATIA)
ГЛОБАЛЬНОГО МІЖНАРОДНОГО ПРОЕКТУ «АКТИВА ПРОФЕКТУМ»

Строки:

  • > 25 квітня 2019 – реєстрація анкети;
  • > 30 квітня 2019 - часткова оплата витрат;
  • > 04 серпня 2019 – повна оплата витрат.

Умови участі:
Літня школа буде проходити в місті Пула, на базі Університету Пули імені Юрая Добрили, Хорватія в готельному комплексі Studentski centar Pula

 

Детальніше...

ВІДКРИТА ЛЕКЦІЯ ДОКТОРАНТА РИЗЬКОГО ТЕХНІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ДАВІСА БУШСА В УКРДУЗТ

ЗАПРОШЕННЯ
Шановні викладачі та наукові співробітники докторанти аспіранти, студенти,

Запрошуємо Вас 22 березня 2019 р. о 12.40 в ауд.2.313 на відкриту лекцію ДАВІСА БУШСА, докторанта Ризького технічного університету. Тема лекцій: «Високошвидкісна лінія RAIL-BALTICA» та «Презентація проекту Модернізація дизель-поїздів ДР1АЦ».

Лекцію організовано в межах договору про співробітництво між УкрДУЗТ та Ризьким технічним університетом.

Підвищення кваліфікації працівників ПрАТ «Київ-Дніпровське міжгалузеве підприємство промислового залізничного транспорту»

Згідно з договором між ПрАТ «Київ-Дніпровське міжгалузеве підприємство промислового залізничного транспорту» та Українськім державним університетом залізничного транспорту навчально-науковим центром підвищення кваліфікації інституту перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів з 26 лютого по 15 березня було проведено навчання працівників підприємства на базі замовника у м. Київ.

 

Детальніше...

ЗУСТРІЧ З ПРЕДСТАВНИКАМИ RD UNIT EPAM UKRAINE

 

1

4 квітня 2019 року ми з радістю запрошуємо студентів факультету інформаційно-керуючих систем та технологій на зустріч з представниками RD Unit EPAM Ukraine, однієї з найбільших міжнародних ІТ компаній.

На зустрічі представники компанії розкажуть про програми навчання, стажування та можливості працевлаштування в компанію. Презентують напрямки, за якими компанія веде набір та підготовку майбутніх фахівців. Також у студентів буде унікальна можливість випробувати себе та скласти тести, щоб потрапити на стажування до компанії ЕРАМ.

 

 

Детальніше...

Графік комп'ютерного тестування першого модульного контролю ІІ семестру 2018-2019 навчального року

Перший модульний контроль ІІ семестру 2018-2019 навчального року проводиться в університеті з 01.04.2019р. по 05.04.2019р. Графік комп'ютерного тестування першого модуля можна подивитися за посиланням

 

Шановний абітурієнте! Увага!!!

1

Пробне ЗНО-2019 на базі Українського державного університету залізничного транспорту (УкрДУЗТ), буде проводитись:

  • - 16.03.2019 з української мови і літератури;
  • - 23.03.2019 з математики.

Ви повинні прибути до 4-го корпусу Українського державного університету залізничного транспорту за адресою - провулок Деповський, б. 2А.

 

Детальніше...

Фахівці BIM-prove провели ознайомчу лекцію для студентів і співробітників університету

1

13 березня 2019 року в Українському державному університеті залізничного транспорту відбулася лекція фахівців компанії BIM-prove, які знайомили студентів та викладачів університету з можливостями сучасних BIM технологій у проектуванні будівель.

 

 

Детальніше...

МОВНЕ СТАЖУВАННЯ В ІСПАНІЇ

1

Студентка 1 курсу спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» економічного факультету, групи 19-1-ПТБД, Елеонора Федотова, перемогла у міжнародному конкурсі творчих робіт від “Mi casa Española” та, отримала грант на мовне стажування в місті Валенсії, (Іспанія) у приватній мовній школі «Hispania: escuela de español».

Вітаємо Елеонору Федотову, бажаємо удачі та подальших досягнень у навчанні

 

 

 

 

 

 

ТИ ГОТОВИЙ ЗМІНИТИ СВІТ?

1

Запрошуємо студентів ВНЗ та учнів 9-11 класів до участі у V Харківському студентському фестивалі реклами

Шановний друже, якщо ти мрієш змінити світ, бажаєш творити та хочеш гучно висловлювати свої думки – тобі до нас!
У тебе з’явиться можливість поспілкуватися з такими ж креативними та талановитими людьми, знайти нових друзів, виявити приховані таланти, висловити свою думку!

Кафедра маркетингу Українського державного університету залізничного транспорту оголошує креативний, творчий конкурс, що переверне твій світ!

До участі у конкурсі приймаються роботи в номінаціях: відеореклама (відеоролик), друкована (листівки, буклети тощо) та зовнішня реклама (плакат, постер, сітілайт, сітібокс, білборд, оформлення вітрини тощо), презентація рекламного проекту.

Мета Харківського студентського фестивалю реклами - набути навички у створенні рекламних продуктів. Навчитись основам копірайтингу, дизайну та PR. Розширити коло своїх друзів. Визначитись з майбутньою професією.

 

Детальніше...

Традиційні Шевченківські читання «Шляхами Кобзаря»

1

Кафедра історії та мовознавства 11 березня 2019 р. провела традиційні Шевченківські читання «Шляхами Кобзаря», приурочені 205-ій річниці з дня народження Тараса Григоровича Шевченка.

 

 

Детальніше...

Чарівні дівчата, жінки, матері, сестри!!!

PanchenkoSV

Прийміть найщиріші вітання зі святом любові та краси – Міжнародним жіночим днем 8 Березня!

Жінка, як і весна, несе світу життя і любов, ніжність і турботу, натхнення і неповторність. Усе найдорожче, що тільки є у нашому житті, – щастя, радість, кохання – пов’язане з жінкою – берегинею родинного затишку, джерелом натхнення, оплотом добра, кохання, миру.

Низький уклін вам за сумлінну працю, підтримку, розуміння, наснагу, добро, сердечність, милосердя, якими сповнені ваші душі! Нехай цей весняний день дарує тепло сонячних променів та ніжність перших весняних квітів.

Щиро бажаю родинного затишку, довічного щастя, здійснення життєвих планів та мрій і мирного неба над головою. Нехай довкола панують любов і гармонія, а на Вашу честь розквітають найчарівніші квіти й звучать наймиліші музичні акорди!

Зі святом, дорогі жінки!

Ректор Українського державного університету залізничного транспорту,
проф. Сергій Володимирович Панченко

ПРОГРАМА «ДВА ДИПЛОМИ» В ДІЇ!

1

Згідно договору, підписаному в травні 2018 р. між Українським державним університетом залізничного транспорту та Познанським політехнічним університетом ректорами проф. Сергієм Панченком та проф. Томашем Лодиговським, з 25 лютого 2019 р. реалізується програма «Два дипломи».

 

Детальніше...

«Харків - місто молодіжних ініціатив» - конкурс наукових проектів за підтримки Харківського міського голови

1

Навесні 2019 року пройде міський конкурс студентських проектів «Харків - місто молодіжних ініціатив». Прийом конкурсних проектів - до 3 квітня. Відбірковий етап конкурсу завершиться 26 квітня. Кращі роботи будуть представлені на II етапі конкурсу.

 

Детальніше...