Конкурс на реалізацію проєктів у рамках здійснення українсько-польських молодіжних обмінів

Український державний університет залізничного транспорту (м. Харків) в партнерстві з Познанським політехнічним університетом (м. Познань, Польща) став переможцем проєкту українсько-польських молодіжних обмінів.
  За підтримки ректорів Українського державного університету залізничного транспорту професора Сергія Панченка та Познанського політехнічного університету професора Томаша Лодиговського, університети взяли участь у конкурсі Українсько-польської ради молодіжних обмінів.

Організатором конкурсу є Польсько-українська рада молодіжних обмінів (PURWM).
На конкурс до PURWM було подано 216 проєктів, з них переможцями стали 69 партнерств, в тому числі партнерство Українського державного університету залізничного транспорту та Познанського політехнічного університету, які обрали пріоритетним напрямом конкурсу зміцнення співпраці і обмін досвідом у галузі технічної і спеціалізованої освіти.
Спільний проєкт під назвою «Залізниця нас єднає» включає 26 учасників з обох університетів, по 13 учасників з кожної країни і передбачає виїзд у жовтні 2019 р. студентів, викладачів, аспірантів та молодих фахівців до м. Познань (Польща). Проєктом передбачено ознайомлення з підприємствами, які працюють у галузі залізничного транспорту, залізничними вокзалами, об’єктами інфраструктури, музеями, участь у спільних воркшопах, підготовку презентацій наших країн, університетів, залізничного транспорту, а також удосконалення комунікацій іноземними мовами у містах Познань та Бидгощ.
У результаті спільного проєкту студенти, викладачі, аспіранти та молоді фахівці популяризують освіту України в Європі, закріплять співробітництво між університетами-партнерами та здобудуть новий досвід у сфері технічної та галузевої освіти (залізничний транспорт).

Студентське життя першокурсників

 

1

В рамках проведення виховної роботі та на виконання листа Міністерства освіти і науки України щодо проведення в закладах освіти Всеукраїнського тижня з протидії булінгу, в Українському державному університеті залізничного транспорту 17 вересня 2019 року відбулись збори студентів першого курсу університету за участю:

1. Кравченко Юлії Федорівни – сімейного лікаря Харківської клінічної лікарні на залізничному транспорті центру охорони здоров’я АТ «Укрзалізниця»;
2. Черкашина Данила Михайловича - лейтенанта, інспектора відділу зв’язків із громадськістю управління патрульної поліції в Харківської області;
3. Калоянц Джамілі Арифовни – старшого лейтенанта, інспектора відділу зв’язків із громадськістю управління патрульної поліції в Харківської області;
4. Колотілової Наталії Володимирівни- начальника відділу судової роботи та міжнародного співробітництва головного територіального управління юстиції в Харківської області;
5. Голуб Вікторії Володимирівни – заступника начальника відділу судової роботи та міжнародного співробітництва головного територіального управління юстиції в Харківської області;
6. Панченка Владислава Вадимовича – голови студентської первинної профспілкової організації університету;
7. Токаренко Анастасії Анатоліївни – керівник студентського клубу.

Детальніше...

Екскурсія студентів груп 16-І-ТСЛ та 17-І-ОПЕД факультету Управління процесами перевезень на логістичні об’єкти Центру транспортного сервісу "Ліски"

1

14 вересня кафедри «Транспортні системи та логістика» (зав. каф. професор Д.В.Ломотько, ас. Д.В.Арсененко) та «Управління вантажною та комерційною роботою» організували для студентів груп 16-І-ТСЛ навчальної програми «Транспортний сервіс та логістика» та 17-І-ОПЕД навчальної програми «Організація правової та експедиторської діяльності» факультету Управління процесами перевезень традиційну екскурсію підприємствами логістичного профілю.

Було відвідано Харківську філію Центру транспортного сервісу "Ліски", що є українським лідером у сфері організації залізничних та інтермодальних контейнерних перевезень транзитних, місцевих та експортно-імпортних вантажів.

Детальніше...

Участь у міжнародній науково-технічній конференції BULTRANS-2019, м. Созополь, Болгарія

1

З 10 по 12 вересня 2019 року науковці університету д.т.н., професор Ватуля Г.Л., д.т.н. професор Пузир В.Г., к.т.н., доцент Лобяк О.В., к.т.н., доцент Кравець А.М., к.т.н., доцент Орел Є.Ф., к.т.н., доцент Ковальов М.О., к.т.н., доцент Дацун Ю.М., асп. Дериземля С.В. прийняли участь у роботі міжнародної науково-технічної конференції BULTRANS-2019, яка проводилась факультетом транспорту Технічного Університету Софії (Болгарія) в м. Созополь, де виступили з доповідями на секціях «Динаміка, міцність та надійність транспортних засобів», «Залізнична інженерія та технології» і «Управління транспортом та логістика».

 

 

 

Детальніше...

Конференція «Проблеми винахідницької та раціоналізаторської діяльності в Харківській області»

Харківською державною науковою бібліотекою ім. В.Г. Короленка за підтримки обласної державної адміністрації 26 вересня 2019 р о 10-00 за адресою: м. Харків, пров. Короленка, 18, проводиться науково-практична конференція «Проблеми винахідницької та раціоналізаторської діяльності в Харківській області».

 

До участі в конференції запрошуються всі бажаючі.

Додаткову інформацію щодо заходу можна отримати безпосередньо у організаторів конференції за контактами: e-mail - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., тел.: (057) 730-06-97, (057) 731-14-66, (050) 566-02-50.

До уваги студентів Українського державного університету залізничного транспорту!

Лодзінська політехніка (м. Лодзь, Польща) партнер УкрДУЗТ у межах реалізації програм академічної мобільності ЗАПРОШУЄ студентів магістратури першого року навчання УкрДУЗТ на весінній семестр навчання до наступних факультетів:

1. Міжнародних інженерний факультет

2.Факультет електротехніки, електронної, комп’ютерної та техніки управління

3. Факультет громадянського будівництва, архітектури та інженерної екології

4. Факультет управління та технології виробництва

Детальна інформація : https://www.ife.p.lodz.pl/en/information-about-eps

Вимоги до кандидатур : знання англійської мови на рівні В2
Заявки на участь в програмі надавати до 10.10.19 р.
Відділ міжнародних зв’язків, ауд. 1.315 а
Телефон: (057) 730 – 19 – 68
- Кравченко Олені Валентинівні;
- Козловській Інні Петрівні;
- Токаренко Анастасії Андріївні;

Випускникам навчальних закладів !

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Конкурс проектів наукових робіт молодих вчених

В Українському державному університеті залізничного транспорту відбувся Конкурс проектів наукових робіт та науково-технічних (експериментальних) розробок молодих вчених, що виконуватимуться за рахунок коштів загального фонду державного бюджету з 2020 року.

Рішенням науково-технічної ради університету до участі у другому етапі Конкурсу були рекомендовані роботи доцента кафедри вагонів Ловської А.О. на тему «Інноваційні засади створення ресурсозберігаючих конструктивів вагонів шляхом урахування уточнених динамічних навантажень та функціонально-адаптивних флеш-концептів» та доцента кафедри автоматики та комп'ютерного телекерування рухом поїздів Каменєва О.Ю. на тему «Розвиток науково-прикладних основ автоматизованого проектування та конфігурування розподілених систем».

Інформація до проекту Ловської А.О.
Інформація до проекту Каменєва О.Ю.

Участь у навчальній програмі з підприємництва YEP!Starter

Міністерство освіти і науки України інформує про можливість представникам закладів вищої освіти взяти
участь у тримісячній навчальній програмі з підприємництва YEP!Starter.
Програма покликана допомогти студентам, аспірантам, викладачам і випускникам закладів вищої освіти у створенні власних інноваційних проектів та стартапів. Особлива увага приділяється практичній підготовці майбутніх підприємців. Навчання проводять провідні представники бізнесу і міжнародні експерти.

З програмою підготовки в YEP!Starter можна ознайомитися на сайті www.yepworld.org

Навчання безкоштовне і відбуватиметься українською та англійською мовами. Після завершення навчальної програми учасники презентуватимуть свої проекти інвесторам для отримання фінансової підтримки.

У разі зацікавленості, просимо до 27 вересня 2019 року (включно) заповнити анкету за посиланням. Відбором майбутніх учасників займаються представники мережі академічних стартап-інкубаторів - УЕР!

Контактна особа - Віса Нагієва, тел.: +38(066) 678-79-03,
е-mail: info(a).yepworld.org

Проект «Creative Spark Higher Education Enterprise Programme»

Міністерство освіти і науки України в рамках проекту Creative Spark Higher Education Enterprise Programme проводить наууове дослідження, яке передбачає опитування за темою «Комерціалізація результатів наукових досліджень в Україні».

Метою цього дослідження є вивчення стану, проблем та перспектив комерціалізації наукових досліджень науковцями та винахідниками.

Дослідження проводиться методом опитування асистентів, викладачів, доцентів, професорів, наукових співробітників, аспірантів та докторантів.

Заповнити анкету необхідно до 30 вересня 2019 року за посиланням

Лекції з логістики д.т.н., професора УкрДУЗТ Д. В. Ломотька в Ризькому Технічному Університеті (Riga Technical University, м. Рига, Латвія)

1

Згідно договору про співробітництво між Українським державним університетом залізничного транспорту і Ризьким Технічним Університетом (Латвія) , який було підписано ректором університету професором С. В. Панченком у листопаді 2017 р., з 26 по 31 серпня 2019 р. професор, завідувач кафедри «Транспортні системи та логістика», доктор технічних наук Д.В. Ломотько на запрошення нашого партнера –проводив курс лекцій за темою «Методологічні аспекти сучасної транспортної логістики». Курс лекцій організовано для студентів 4 курсу Інституту транспорту та працівників Латвійської залізниці (Latvijas dzelzceļš).

Детальніше...

Привiтання з Днем знань вiд Канцлера унiверситету економiки в Бигдощi

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Розподіл вакансій для молодих фахівців

5 вересня 2019 року об 11:00 в Університеті відбудеться розподіл вакансій для молодих фахівців 2019 року випуску за адресою: Харків, майдан Фейєрбаха 7, 3-й поверх Актова зала

Запрошуються усі бажаючі

Урочиста посвята першокурсників у студенти університету.

1

В Українському державному університеті залізничного транспорту 31 серпня 2019 року відбулись заходи, присвячені Дню знань та початку нового навчального року.
Найважливішим заходом стала вже традиційна церемонія урочистого посвячення першокурсників у студенти університету. Церемонію відкрив ректор університету, професор Панченко Сергій Володимирович, який привітав всіх присутніх з Днем знань, розповів про останні досягнення колективу університету та побажав першокурсникам успіхів в навчанні.

Детальніше...

EŌ БІЗНЕС ІНКУБАТОР

1

5 квітня в Харкові був відкритий перший в Україні американський технологічний eō бізнес інкубатор, націлений на комерціалізацію українських науково-технічних розробок і виведення високотехнологічних стартапів на ринок венчурних інвестицій.
Цей проект фінансується Урядом США в рамках одного з найбільших проектів USAID в Україні «Competitive Economy Program» (з бюджетом ~$ 41 млн.).

Особливістю eō бізнес інкубатора є те, що він є частиною міжнародної інноваційної еко-системи і спрямований не тільки на «молодіжні стартапи» і IT (як більшість існуючих), але і на комерціалізацію фундаментальних і технологічних розробок університетів і НДІ НАНУ.

Детальніше...