НАУКОВО–ПРАКТИЧНА МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ «МІЖНАРОДНА ТРАНСПОРТНА ІНФРАСТРУКТУРА, ІНДУСТРІАЛЬНІ ЦЕНТРИ ТА КОРПОРАТИВНА ЛОГІСТИКА»

1

6-8 червня 2019 року в Українському державному університеті залізничного транспорту
Відбудеться П’ЯТНАДЦЯТА НАУКОВО–ПРАКТИЧНА МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ «МІЖНАРОДНА ТРАНСПОРТНА ІНФРАСТРУКТУРА, ІНДУСТРІАЛЬНІ ЦЕНТРИ ТА КОРПОРАТИВНА ЛОГІСТИКА»

 

 

Запрошуємо всіх взяти участь у роботі щорічної конференції, яка націлена на об’єднання підприємств в умовах нових форм власності.

Детальніше про подію

Кафедра транспортних систем та логістики організувала зустріч студентів факультету УПП з представниками компанії «СRH Україна»

1

Кафедра транспортних систем та логістики організувала зустріч студентів факультету «Управління процесами перевезень» з представниками компанії «СRH Україна» 21 травня 2019 року

Компанія «CRH Україна» вийшла на ринок у 1999 році ввела в експлуатацію сучасну лінію виробництва цементу за сухим методом і здійснює набір працівників на вакансії логістів, працівників транспортних відділів компанії та інше. Співпраця з молодими і талановитими спеціалістами – один із пріоритетів кадрової політики CRH. Для CRH виклик та завдання – це розкрити потенціал молоді для зміцнення та ефективного оновлення роботи компанії.

 

Детальніше...

Кафедра транспортних систем та логістики організувала екскурсію для студентів факультету УПП до Міжнародного аеропорту «Харків»

1

Студенти факультету «Управління процесами перевезень» та керівники викладачі кафедри транспортних систем та логістики: проф. Альошинський Є. С., доценти Гриценко Н. В., Примаченко Г. О. та Шульдінер Ю. В. відвідали Міжнародний аеропорт «Харків» 20 травня 2019 року.

 

 

Детальніше...

VI науковий міждисциплінарний квест «Пошуки скарбів науки»

1

18.05.2019 відбувся VI науковий міждисциплінарний квест «Пошуки скарбів науки» за підтримки Голови Харківської обласної державної адміністрації Юлії Світличної.Цього разу VI Міждисциплінарний науковий квест «Пошуки скарбів науки» видався особливим та досить насиченим.
Цікаві нові локації, велика кількість вишів-учасників.Локації були розташовані на базі трьох закладів вищої освіти - ХарРІНАДУ, ХНТУСГ ім.П.Василенка та УкрДУЗТ.

Детальніше...

Результати ІІ Всеукраїнської конференції «Вагони нового покоління: із ХХ в ХХІ сторіччя»

1

23 — 25 квітня 2019 року в Українському державному університеті залізничного транспорту пройшла ІІ Всеукраїнська конференція «Вагони нового покоління: із ХХ в ХХІ сторіччя».
Робота конференції була організована по підсекціях:

 • 1. Міцність та надійність вагонів;
 • 2. Системи автоматизації та автоматичного керування експлуатацією, ремонтом та технічним обслуговуванням рухомого складу;
 • 3. Ресурсозберігаючі технології обслуговування і ремонту рухомого складу.

 

Детальніше...

Запрошуємо усіх бажаючих прийняти участь у Спортивному святі!

1

22 травня 2019р. о 9:30 «ДЕНЬ ЗДОРОВ’Я»

 

В програмі свята:

 • Нагородження переможців Спартакіади серед перших курсів;
 • Нагородження переможців Спартакіади серед факультетів;
 • Нагородження переможців Спартакіади «Здоров’я» серед професорсько-викладацького складу.
 • Вашій увазі будуть представлені показові виступи провідних спортсменів університету.

 

 

Детальніше...

Міжнародний форум «Транспортні Дні». 5-9 червня 2019 року.

1

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас долучитися до участі в Міжнародному форумі «Транспортні Дні», що пройде з 5 по 9 червня 2019 року в місті Харкові.

 

 

 

Детальніше...

Графік комп'ютерного тестування другого модульного контролю ІІ семестру 2018-2019 навчального року

Другий модульний контроль ІІ семестру 2018-2019 навчального року проводиться в університеті з 27.05.2019р. по 31.05.2019р. Графік комп'ютерного тестування другого модуля можна подивитися за посиланням

 

Шановний абітурієнте! Увага!! !

1

ЗНО-2019 на базі Українського державного університету залізничного транспорту (УкрДУЗТ), буде проводитись:

 • - 21.05.19 з математики;
 • - 23.05.19 з української мови і літератури;
 • - 04.06.19 з Історії України;
 • - 11.06.19 з географії.

Ви повинні прибути до 4-го корпусу Українського державного університету залізничного транспорту за адресою - провулок Деповський, б. 2А.

 

Детальніше...

ВІТАЄМО ЗІНЬЧУК СВІТЛАНУ, ЯКА ПОСІЛА ІІ МІСЦЕ В XIII РЕГІОНАЛЬНОМУ НАУКОВОМУ КОНКУРСІ МОЛОДИХ ВЧЕНИХ «ГЕНДЕРНА ПОЛІТИКА ОЧИМА УКРАЇНСЬКОЇ МОЛОДІ»

1

Конкурс відбувся 24 квітня 2019 року на базі Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова за підтримки Харківської обласної держадміністрації. На розгляд журі було представлено більше 70-ти наукових робіт молодих вчених.

В конкурсі взяла участь студентка другого курсу факультету УПП Українського державного університету залізничного транспорту – Зіньчук Світлана з темою «Оголений погляд на гласність»: гендерні аспекти сексуального перевороту в друкованих виданнях середини 1980 – початку 1990-х років»

 

 

 

 

Детальніше...

МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ присвячена 55-річчю кафедри філософії та соціології Українського державного університету залізничного транспорту

1

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Маємо честь запросити Вас до участі в VІІ міжнародній науково-практичній конференції «ЛЮДИНА, СУСПІЛЬСТВО, КОМУНІКАТИВНІ ТЕХНОЛОГІЇ», присвяченій 55-річчю кафедри філософії та соціології, яка відбудеться 26-27 червня 2019 року в Українському державному університеті залізничного транспорту на базі Лиманської філії.

Читати детальніше

Оголошення

15 травня 2019 року об 11-00 в актовій залі університету
відбудеться Ярмарок вакансій для молодих фахівців випуску 2019 року.
Запрошуються випускники та усі бажаючі.

 

Шановні колеги!

1

    7 травня 2019 року відбулися вибори ректора Українського державного університету залізничного транспорту.

    Висловлюю щиру подяку всім науково-педагогічним працівникам, співробітникам та студентству університету за участь у виборах. Висловлюю окремі слова вдячності усім членам організаційного комітету і виборчої комісії університету, за злагоджену роботу і сумлінне ставлення до організації та проведення прозорих виборів в університеті.

    Щиро вдячний тим хто віддав свій голос за мою кандидатуру та поважаю вибір кожного. Сподіваюсь на подальшу плідну співпрацю на благо розвитку та досягнення нових висот та здобутків Українського державного університету залізничного транспорту.

Сергій Панченко

 

 

 

ОГОЛОШЕННЯ

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 14 лютого 2019 року № 74-к «Про оголошення конкурсів на заміщення посад керівників закладів вищої освіти», вибори ректора Українського державного університету залізничного транспорту відбудуться

07 травня 2019 року.
Голосування проходитиме у день виборів
з 9-00 до 15-00
за адресою:
м. Харків, майдан Фейєрбаха, 7, конференц-зала
(3-й поверх 1-го корпусу).

Для отримання бюлетеня для голосування при собі потрібно мати документ, що посвідчує особу.

Виборча комісія

 

 

ВІТАЄМО ЮЛІЮ СВИРИДОВУ - ПЕРЕМОЖЦЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ З ГАЛУЗЕЙ ЗНАНЬ "МАТЕМАТИКА ТА СТАТИСТИКА"

1

Другий тур Конкурсу проходив в Львівському національному університеті імені Івана Франка 16-17 квітня 2019 року. В ньому прийняли участь 66 наукових робіт студентів з різних ВНЗ України.

Студентка 5 курсу будівельного факультету групи 3-V-ЗС, Свиридова Юлія Віталіївна прийняла участь у II турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт, де представила роботу «Особливості зображення джерел в гравітаційній лінзі Шварцшильда». Юлія Свиридова стала переможцем з галузі знань «Математика та статистика». Вона нагороджена дипломом ІІІ ступеня. Її науковим керівником є к.ф.-м.н., доцент кафедри вищої математики С.Д. Бронза.