Рейтинг успішності навчально-наукового центру гуманітарної освіти на другий семестр 2018/2019 н. р.

Перший (бакалаврський) рівень:

РЕЙТИНГ УСПІШНОСТІ. 2 курс

 

Рейтинг успішності будівельного факультету на другий семестр 2018/2019 н. р.

Перший (бакалаврський) рівень:

РЕЙТИНГ УСПІШНОСТІ. 1 курс

 

РЕЙТИНГ УСПІШНОСТІ. 2 курс

 

РЕЙТИНГ УСПІШНОСТІ. 3 курс

 

Другий (магистерський) рівень:

РЕЙТИНГ УСПІШНОСТІ. 1 курс

 

 

 

Рейтинг успішності механіко-енергетичного факультету на другий семестр 2018/2019 н. р.

Перший (бакалаврський) рівень:

РЕЙТИНГ УСПІШНОСТІ. 1 курс

 

РЕЙТИНГ УСПІШНОСТІ. 2 курс

 

РЕЙТИНГ УСПІШНОСТІ. 3 курс

 

Другий (магистерський) рівень:

РЕЙТИНГ УСПІШНОСТІ. 1 курс

 

 

Рейтинг успішності факультету ІКСТ на другий семестр 2018/2019 н. р.

 

Перший (бакалаврський) рівень:

1 курс

 

2 курс

 

3 курс

 

Другий (магістерський) рівень:

1 курс

 

Рейтинги факультету УПП на другий семестр 2018/2019 н. р.

Перший (бакалаврський) рівень:

1 курс

 

2 курс

 

3 курс

 

Другий (магістерський) рівень:

1 курс

 

РЕЙТИНГ УСПІШНОСТІ. Економічний факультет

за другий семестр 2018/2019 навчального року
студентів денної форми навчання економічного факультету Українського державного університету залізничного транспорту, які навчаються за державним замовленням за рахунок коштів загального фонду державного бюджету

Облік і оподаткування. 1 курс

Міжнародний форум «Транспортні Дні». 19-21 червня 2019 року

1

До уваги бізнес-спільноти!

Запрошуємо Вас долучитися до участі в Міжнародному форумі «Транспортні Дні», що пройде з 19 по 21 червня 2019 року в місті Харкові.

 

 

 

Детальніше...

6-8 червня 2019 року відбулася П'ЯТНАДЦЯТА НАУКОВО – ПРАКТИЧНА МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ «МІЖНАРОДНА ТРАНСПОРТНА ІНФРАСТРУКТУРА, ІНДУСТРІАЛЬНІ ЦЕНТРИ ТА КОРПОРАТИВНА ЛОГІСТИКА»

1

У конференції прийняли участь президент АТ «Українські транспортні коридори» (м. Київ), представники: компанії «Прайм» (м.Харків);University of Mikols (Mikolc,Hungary); Riga Technical university (Latvia); Kazimierz Pulasky Technological and Humanitarian University in Radom (Radom, Poland);Technische Universität Dresden (Germany); ПАТ «Укрзалізниця» (м.Київ); Білоруського державного університету транспорту (м.Гомель); Національного університету «Одеська морська академія»(м.Одеса); Національного університету «Одеська юридична академія» (м.Одеса); Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту ім.ак Лазаряна (м.Дніпро); Національного авіаційного університету (м.Київ); Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова (м. Миколаїв); Харківського національного університету ім.В.Н. Каразіна (м.Харків); Харківського національного автодорожнього університету (м.Харків); Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка (м.Харків); Державного економіко-технологічного університету транспорту (м.Київ); Одеського коледжу транспортних технологій (м.Одеса); Донецького державного університету управління; Національного університету стратегічних досліджень (м.Київ); Karazin Business School (м.Харків); Національної академії Національної гвардії України (м.Харків); Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» (м.Харків); Харківського національного університету будівництва та архітектури (м.Харків); Лозівської філії харківського автомобільно-дорожнього технікуму (м.Лозова); Університету митної справи та фінансів (м.Дніпро); Академії праці, соціальних відносин і туризму (м.Київ); Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова (м.Харків) та Українського державного університету залізничного транспорту.

 

 

Детальніше...

Вітаємо завідувача лабораторії кафедри «Обчислювальна техніка та системи управління» Костянтина Ісаєнка з перемогою у конкурсі журналістських робіт «Історії успіху громад», який проходив під патронатом голови Харківської обласної ради

1

 

07 червня 2019 року з нагоди Дня журналіста голова Харківської обласної ради Сергій Чернов нагородив працівників ЗМІ, які у своїх друкованих, онлайн, відео та радіороботах розповіли найкращі історії успіху громад. За його словами Харківська обласна рада була перша в Україні, запровадивши конкурс журналістських робіт «Історії успіху громад», використовуючи методику Ради Європи. У ході урочистостей голова Харківської обласної ради вручив нагороди та дипломи переможцям у п’яти номінаціях ЗМІ: „Краща публікація у друкованому ЗМІ”, „Краща онлайн-публікація”, „Кращий радіоматеріал”, „Кращий відеоматеріал”, „Краща публікація у шкільному ЗМІ”.

 

Детальніше...

31 травня 2019 року відбулась зустріч випускників будівельного факультету ХІІТу 1959 року

1

У зустрічі взяли участь 12 чоловік із близько 100.

На фото - випускники 1959 року з деканом будівельного факультету О.О. Скориком і завідувачем кафедри будівельних матеріалів, конструкцій та споруд А.А. Плугіним біля університету.

 

 

 

60!
Никто не забыт и ничто не забыто…
Сегодня мы снова с тобой у ХИИТа.
Сквозь тысячи дней, словно тысячи лет,
    Нам светит всегда ХИИТовский свет.   
    Он знанья нам дал и дружбой сплотил,
    Какою дорогой ты б не ходил.   
    А вывод, друзья, удивительно прост –   
    Мы за ХИИТ поднимаем свой тост!

Олександр Ушеров-Маршак,
випускник 1959 р.
31.05.2019

 

Підсумки трирічної освітньо-наукової діяльності кафедри інформаційних технологій.

1

Впродовж трьох років з дати створення кафедра ІТ здійснює підготовку бакалаврів, магістрів та аспірантів за новими освітніми та науковими програмами «Інтелектуальні інформаційні технології» та «Технології штучного інтелекту» за спеціальністю 126 – Інформаційні системи та технології.

 

 

Детальніше...

Графік проведення атестаційних сесій в Українському Державному Університеті Залізничного Транспорту, щодо визначення рівня вільного володіння державною мовою осіб, які претендують на вступ на державну службу.

ЧЕРВЕНЬ 2019

05.06.19

06.06.19

ЛИПЕНЬ 2019

03.07.19

СЕРПЕНЬ 2019

28.08.19

У В А Г А !

Слідкуйте за оголошеннями
Можливі зміни

ЗАПРОШУЄМО НА ТИЖДЕНЬ ЦІКАВОСТЕЙ В УКРАЇНСЬКОМУ ДЕРЖАВНОМУ УІНВЕРСИТЕТІ ЗАЛІЗНИЧНОГО ТРАНСПОРТУ 03.06.2019 р. -07.06.2019 р.

Більш детальну інформацію щодо дати та часу проведення заходу дізнавайтесь за контактними телефонами.

 

Детальніше...

В Українському державному університеті залізничного транспорту відбулося урочисте засідання науковців університету в рамках святкування дня науки в Україні!

1

17 травня в рамках святкування дня науки в Україні в Українському державному університеті залізничного транспорту відбулося урочисте засідання науковців університету. Із привітальним словом виступили ректор університету, професор Сергій Панченко та Генеральний консул республіки Польща в Харкові Януш Яблонські. З коротким повідомленням до присутніх звернувся професор, доктор габілітований з університету імені Адама Міцкевича в Познані Марек Міколайчик. Також увазі науковців була представлена доповідь доцента УкрДУЗТ Ольги Ананьєвої на тему «Підвищення безпеки руху поїздів шляхом забезпечення електромагнітної сумісності систем залізничної автоматики з тяговим рухомим складом».

 

Детальніше...

ДНІ ЄВРОПИ в Українському державному університеті залізничного транспорту

1

З 13 по 17 травня 2019 р. в університеті відзначалися Дні Європи. Заходи розпочалися з відкритих лекцій професора, доктора ґабілітованого Марека Міколайчика з Університету імені Адама Міцкевича (Познань, Республіка Польща) на теми Європейської інтеграції, міжнародних відносин та створення Європейського Союзу. Під час лекцій розглядалися питання розуміння поняття «Європа» в культурному, ідеологічному, релігійному сенсах. Аналізувалися позитивні чинники і загрози формування європейської та державної ідентичності, що впливали на процес європейської інтеграції.

 

Детальніше...