Студенство

Склад студентської ради Університету

Останнє оновлення: Середа, 27 червня 2018, 08:18
Факультет «Інформаційно-керуючих систем та технологій»
Прізвище Ім’я Посада Група Спеціальність
1 Кладко Анастасія Голова факультету 1-2-АКІТс Автоматика та комп'ютерне телекерування рухом поїздів
2 Цивковський Денис Голова гуртожитку 2-3-Ас Автоматика та комп'ютерне телекерування рухом поїздів
3 Распутній Андрій Дизайнер 3-ІІ АКІТ Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології
4 Крюкова Катерина Активіст 5-4-ТСМ Телекомунікаційні системи та мережі
5 Волошин Владислав Фотограф 2-5-ІКСТ Транспортний зв’язок
6 Білоус Олег Фотограф 5-3-ТСМ Телекомунікаційні системи та мережі
7 Чуботенко Єгор Активіст    
8 Бодрова Катерина Активіст 8-2-ІКІ Інфо-комунікація та інженерія
9 Остін Андрій   5-3-ТСМ Телекомунікаційні системи та мережі
10 Білоцерковська Тетяна Активіст 5-1 ІКСТ Телекомунікації та радіотехніка
Факультет «Будівельний»
Прізвище Ім’я Посада Група Спеціальність
1 Змійова Аліна Голова факультету 2-2-ЗСс Залізничні споруди
2 Гавриленко Вадим Голова гуртожитку 22-3-ПЦБ Промислове та цивільне будівництво
3 Колібаба Юрій Активіст 2-1-ЗСс Залізничні споруди
4 Свірідова Юлія Активіст 22-4-ПЦБ Промислове та цивільне будівництво
Факультет «Механіко-енергетичний»
Прізвище Ім’я Посада Група Спеціальність
1 Попков Владислав Голова Університету 7-5-ЕСК Електричні системи та комплекси транспортних сиситем
2 Козацька Юлія Голова факультету 4-4-В Вагони та вагонне господарство
3 Киблик Єгор   3-5-В Вагони та вагонне господарство
4 Хоружевский Юрій   9-2-ЕСК Електричні системи та комплекси транспортних сиситем
5 Халяндра Денис Голова гуртожитку №3 8-2 ЕТс Електричний транспорт
6 Рій Валерій Голова гуртожитку № 1    
Факультет «Економічний»
Прізвище Ім’я Посада Група Спеціальність
1 Калініченко Катерина Голова факультету 1-3-ОА Облік та аудит
2 Холод Ксенія Голова гуртожитку 5-III-М Маркетинг
3 Дяченко Влада Активіст 3-3-Ф Фінанси та кредит
4 Чайка Олександра Активіст 12-2 МЗЕД Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності
Факультет «Управління процесами перевезень»
Прізвище Ім’я Посада Група Спеціальність
1 Мальцев Олександр Голова факультету 13-3-ОПУТ Транспортні технології: організація і управління на залізничному транспорті
2 Біжан Василь Голова гуртожитку 14-4-ОПУТ Транспортні технології: організація і управління на залізничному транспорті
3 Зізіна Катерина Активіст 13-2-О-ПУТ Транспортні технології: організація і управління на залізничному транспорті
4 Минко Карина Хореограф 18-2-ТСЛ Транспортний сервіс: логістика
5 Міщенко Микита Звукооператор 13-2-ОПУТ Транспортні технології: організація і управління на залізничному транспорті
6 Каравай Анна Активіст 14-1-ОМК Організація митного контролю
7 Лобас Марина Активіст 19-1-ЦЗ Охорона праці на залізничному транспорті
8 Гапоненко Вероніка Журналіст 13-3-ОПУТ Транспортні технології: організація і управління на залізничному транспорті
9 Стебницька Єлизавета фотограф 13-2-ОПУТ Організація перевезень і управління на транспорті
10 Щегульна Валерія Журналіст 13-2-ОПУТ Організація перевезень і управління на транспорті
Факультет «ННЦГО»
Прізвище Ім’я Посада Група Спеціальність
1 Богоутдінова Діана Голова факультету 1-1-Філ Філологія