Університет

ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямком спеціальності “Залізничний транспорт та спеціальна техніка”.

Останнє оновлення: Понеділок, 30 березня 2015, 09:04

19 березня 2015 року на базі Української державної академії залізничного транспорту відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямком спеціальності “Залізничний транспорт та спеціальна техніка”.

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України “Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук у 2013/2014 навчальному році” № 1281 від 09.09.2013 р. Українську державну академію залізничного транспорту призначено базовим вищим навчальним закладом з проведення другого туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за розділом «Залізничний транспорт та спеціальна техніка»

На підставі аналізу конкурсних робіт та виступу учасників науково-практичної конференції дипломами були нагородженні:

Дипломами I ступеня:

Крикун Дмитро Станіславович та Скубко Євген Сергійович за наукову роботу: „Іонно плазмова технологія – ефективний метод підвищення довговічності деталей гідроприводів ” (Харківський національний автомобільно-дорожній університет).

Лейбук Ярослав Сергійович за наукову роботу: „Дослідження впливу динамічних навантажень на основну площадку земляного полотна, методи її посилення” (Українська державна академія залізничного транспорту).

Дипломами IІ ступеня:

Брусенцева Марина Володимирівна за наукову роботу: „Мотивація розвитку управлінського персоналу підприємства ”(Харківський національний автомобільно-дорожній університет).

Яковлева Катерина Юріївна за наукову роботу: „Обґрунтування доцільності створення стратегічного партнерства за участю залізничного транспорту” (Українська державна академія залізничного транспорту).

Капелька Валерія Сергіївна за наукову роботу: „Пластичні мастила буксових вузлів вантажних вагонів” (Українська державна академія залізничного транспорту).

Дипломами IІІ ступеня:

Приходько Богдан Ігорович за наукову роботу: „Економія енергії в підйомно-транспортних, будівельних і дорожніх машинах при використанні об’ємного гідроприводу” (Національний технічний університет “Харківський політехнічний інститут”).

Банников Олександр Михайлович за наукову роботу: „Розробка методики оцінки ризику та визначення залишкового ресурсу залізничної цистерни” (Національний університет цивільного захисту України).

Чолавин Леся Миколаївна та Жилівостов Денис Сергійович за наукову роботу: „Визначення можливості укладання безстикової колії для різних умов експлуатації при впровадженні швидкісного руху поїздів в Україні” (Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна).