Кафедри факультету УПП

Науково-дослідна робота кафедри

Останнє оновлення: Вівторок, 17 жовтня 2017, 09:09

Основні напрямки спеціалізації наукової діяльності кафедри ресурсозберігаючі технології на станціях, організація роботи залізничних станцій у міжнародних транспортних коридорах, організація митного контролю на залізничних станціях, удосконалення конструкції сортувальних пристроїв, технологічна безпека при організації руху поїздів, удосконалення конструкції елементів залізничних станцій та вузлів.

Серед останніх науково-дослідних робіт, виконаних на кафедрі, можна відзначити:

• «Впровадження швидкісного руху пасажирських поїздів на дільниці Гребінка-Лозова. Розробка технології обслуговування під’їзних і фракційних колій залізничних та промислових підприємств Лозовського вузла»;
  • «Розробка Єдиного технологічного процесу роботи під’їзної колії Закритого акціонерного товариства "Донецьксталь — металургійний завод" та станції примикання Донецьк ДП "Донецька залізниця"»;
  • «Дослідження та визначення пропускної спроможності станції Сортувальна-2 під’їзної колії ВАТ "Інтерпайп НТЗ"»

Крім того, спільно з фахівцями Укрзалізниці та Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна розроблено проект ДСТУ «Настанова з проектування станцій та вузлів на залізницях колії 1520 мм», а спільно з фахівцями ДП «Київдіпротранс», Укрзалізниці та ДНУЗТ ім. академіка В. Лазаряна розроблено ДБН «Правила і норми проектування сортувальних пристроїв на залізницях України».