завідувач кафедри

Дикань Володимир Леонідович

завідувач кафедри, д.е.н., професор

корпус 3, поверх 5, кабінет 500

Міжнародна науково-практична конференція «Міжнародна транспорта інфраструктура, індустріальні центри та корпоративна логістика»З 2004 року Український державний університет залізничного транспорту, кафедра Економіка та управління виробничим і комерційним бізнесом

при підтримці Міністерства освіти і науки УкраїниМіністерства інфраструктури УкраїниТранспортної академії УкраїниАТ «Українська Залізниця»

за участю Інституту економіки промисловості НАН УкраїниConservatoire national des arts et métiersTechnological and Humanitarian University named after. Casimir Pulasky in Radom

щороку запрошує вчених, фахівців приймати участь у роботі міжнародної науково – практичної конференції, спрямованої на об’єднання підприємств в умовах нових форм власності “Міжнародна транспорта інфраструктура, індустріальні центри та корпоративна логістика”.

Програма конференції передбачає роботу наступних секцій:

• «Розвиток індустріальних центрів в умовах глобалізації».
  • «Міжнародна та національна транспортна інфраструктура».
  • «Логістичні технології на підприємствах транспорту та промисловості»
  • «Менеджмент і маркетинг на транспорті».
  • «Інформаційні технології, штучний інтелект».
  • «Управління соціально-економічними системами в умовах неоіндустріалізації та глобалізації (людина, технології, економіка)».

В конференціях приймають участь провідні зарубіжні та вітчизняні науковці, представники залізниць, установ та підприємств транспорту та промисловості з України,  Польщі, Казахстану.

Результати конференцій є прийняті резолюції та пропозиції щодо вирішення проблем, що обговорювалися на конференції. Сформовані пропозиції та резолюції направляються Прем’єр-міністру, в Міністерство інфраструктури, ПАТ «Укрзалізниця» та підприємствам транспорту та промисловості

Матеріали конференції публікуються в спецвипуску збірника Вісник економіки транспорту і промисловості (№46 Спецвипуск№50 Спецвипуск, №54 Спецвипуск№58 Додаток№62 Додаток) та збірнику матеріалів конференції. А статті подані під час роботи конференції в поточних випусках збірника.