09 Листопад 2020

Вітаємо студентку з перемогою у XІV Харківському регіональному конкурсі студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук

Вітаємо студентку групи 13-ІІм-МКТ Марінченко Анастасію з перемогою у XІV Харківському регіональному конкурсі студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук. Наукова робота Анастасії «Удосконалення організації поїздопотоків в межах міжнародних транспортних коридорів» посіла ІІІ місце за напрямком «Технічні науки».

Щиро вітаємо Анастасію та її наукового керівника, кандидата технічних наук, доцента кафедри Управління експлуатаційною роботою – Головко Тетяну Владиславівну з перемогою та бажаємо натхнення і подальших звершень!