08 Січень 2021

АГІТАЦІЙНИЙ ЗАХІД З НОВОГО НАБОРУ В м. КУП’ЯНСЬК ТА НА СТАНЦІЇ КУП’ЯНСЬК- СОРТУВАЛЬНИЙ

06 січня 2021 р. відповідно до затвердженого завідувачем кафедри Транспортні системи та логістика проф. Д.В.Ломотько плану роботи кафедри з нового набору проведено агітаційний  захід по залученню майбутніх абітурієнтів на навчання та на підготовчі курси із ЗНО до університету в м. Куп’янськ та на станції Куп’янськ- Сортувальний. Ас. кафедри ТСЛ Є.І. Григорова із профорієнтаційними матеріалами зокрема відвідала залізничну станцію Куп’янськ- Сортувальний, інформацію було доведено до місцевих зацікавлених осіб та розміщено відповідну наочну агітацію.

АГІТАЦІЙНИЙ ЗАХІД З НОВОГО НАБОРУ В м. КУП’ЯНСЬК ТА НА СТАНЦІЇ КУП’ЯНСЬК-  СОРТУВАЛЬНИЙ
Ас. кафедри ТСЛ Є.І. Григорова