20 Жовтень 2020

II Міжнародна наукова конференція «ЕкоКомфорт та актуальні питання в будівництві»

З 16 по 18 вересня 2020 року науковці кафедри професор Плугін Д.А. і доцент Борзяк О.С. із співавторами прийняли участь у роботі II Міжнародної наукової конференції «ЕкоКомфорт та актуальні питання в будівництві», яка проводилась у Національному університеті «Львівська політехніка».

Серед основних питань, які обговорювали науковці – екологічні та енергозберігаючі технології в будівництві; відновлювані джерела енергії; теплогазопостачання та системи забезпечення мікроклімату; інноваційні матеріали та вироби; сучасні технології очищення та захист водних екосистем; створення сучасних архітектурних форм та будівельних конструкцій, їх оптимізація.

Співробітниками кафедри було представлено доповідь «Hydration Products that Provide Water-Repellency for Portland Cement-Based Waterproofing Compositions and Their Identification by Physical and Chemical Methods».

За матеріалами конференції видавництвом Springer (WoS and Scopus Databases) опубліковано збірник наукових праць Proceedings of EcoComfort 2020.