13 Серпень 2020

26 жовтня 2019 року в університеті відбувся день відкритих дверей, що проходив під гаслом: «Відкрий для себе #УкрДУЗТ».

Для гостей та майбутніх абітурієнтів була представлена насичена програма з різними майстер-класами та екскурсіям. Представниками кафедри було забезпечено розробку та проведення квесту розробленого на базі учбової лабораторії механічного та електричного обладнання локомотивів. Під час відвідування квест-кімнати гості мали можливість частково зануритися до таємниць професії залізничників та спробувати свої сили у вирішенні певних задач, що постають перед нашими студентами під час їх навчання.