29 Жовтень 2020

Техніка виконання нормативу “З вису на перекладині піднімання прямих ніг до її доторку”. Старший викладач Микола Дорош

Викладачі кафедри фізичного виховання та спорту всіляко намагаємося бути якомога більш спортивними, творчими та креативними, а також допомагати нашим студентам.
Ми сподіваємося, що наступна інформація буде важлива та корисна саме нашим студентам І та ІІ курсів.
Викладачі кафедри фізичного виховання та спорту підготували різноманітні відео, які, як ми сподіваємося, будуть корисними для наших студентів в опануванні ними фізичних вправ, підтримки фізичної форми, загартуванні організму, а також у подальшому успішному виконанні нормативів з фізичного виховання.
На відео старший викладач кафедри фізичного виховання та спорту Микола Дорош.