05 Листопад 2020

Техніка виконання нормативу “Нахил тулуба вперед з положення сидячи” (см). Старший викладач Ольга Лучко.

Ми продовжуємо знайомити наших студентів з технікою виконання контрольних нормативів.

Сьогодні представляємо наступне відео – Техніка виконання нормативу “Нахил тулуба вперед з положення сидячи” (см)

Теоретичний опис виконання контрольного нормативу:

учасник тестування сидить на підлозі босоніж так, щоб його п’яти торкалися лінії АВ. Відстань між п’ятами – 20-30 см. Ступні розташовані до підлоги вертикально. Руки підняти вгору, долоні разом. Учасник тестування плавно нахиляється вперед, не згинає колін, намагається дотягнутися руками якомога далі за п’яти. Положення максимального нахилу слід утримувати протягом 2 сек., фіксуються пальці на розмітці (лінійка). Тест повторюється двічі. Кращій результат записується. Оцінюється кількість сантиметрів.

На відео старший викладач кафедри фізичного виховання та спорту Ольга Лучко.