23 Травень 2020

Захист курсових робіт з курсу «Об’єктно-орієнтоване програмування та технології проектування»

23 травня 2020 року на кафедрі інформаційних технологій УкрДУЗТ пройшов захист курсових робіт з курсу «Об’єктно-орієнтоване програмування та технології проектування». Тематика курсових робіт була присвячена створенню С++ програми з класом розумного сенсора та використанням патернів проектування. Захист у формі доповідей з демонстрацією презентацій студентів з подальшими питаннями викладачів проходив на платформі Zoom. Найбільш закінченими та успішними студентськими проектами були роботи Олександра Плахоніна «Клас формування новорічної гірлянди» та Олександра Дзюби «Клас обробки GPS сигналу», які отримали оцінку «відмінно». Колектив кафедри вітає студентів з успішним захистом і сподівається на науково-дослідні роботи студентів в обраному напрямку.

Автор матеріалу: доц. Петренко Т.Г.

logo: https://www.roberthalf.com/