09 Листопад 2020

Вебінар «HARD SKILLS ТОП-МЕНЕДЖЕРА»

05 листопада 2020 року на платформі ZOOM відбувся онлайн-Вебінар на тему «Hard skills ТОП-менеджера».

Організатор заходу – кафедра обліку і аудиту на чолі з Оленою КІРДІНОЮ.

Головний спікер – Ірина ПІДОПРИГОРА.

Інші доповідачі – Ольга ЄВСЄЄВА та Тетяна ПЄТУХОВА.

Гості – студенти I-IV курсів усіх спеціальностей та освітніх програм університету та інших ЗВО, випускники УкрДУЗТ, школяри-абітурієнти, колеги та інші зацікавлені особи.

Вебінар  «HARD SKILLS ТОП-МЕНЕДЖЕРА»

Вебінар «Hard skills ТОП-менеджера» висвітлював  питання розвитку та вдосконалення професійних hard skills  ТОП-менеджера.

Амбітні та цілеспрямовані гості заходу дізнались про  необхідність в будь-якій професійні діяльності додаткових теоретичних знань і практичних навичок з використання бухгалтерського обліку з метою управління ресурсами підприємства та побудови системи ефективного використання активів та досягнення визначених топ-менеджментом цілей в сучасних умовах стрімкого процесу отримання інформації, її обробки, аналізу та використання в професійній діяльності із застосуванням сучасних електронних технологій в обліку.

Вебінар  «HARD SKILLS ТОП-МЕНЕДЖЕРА»Вебінар  «HARD SKILLS ТОП-МЕНЕДЖЕРА»

Ніколи не пізно отримувати нові знання та набувати фінансової обізнаності за для успішної професійної кар’єри або у власному бізнесі за відповідними освітніми програмами кафедри «Облік і аудит» за спеціальністю 071 «Облік і оподаткування» – основний меседж онлайн-вебінару «Hard skills ТОП-менеджера».

Вебінар  «HARD SKILLS ТОП-МЕНЕДЖЕРА»

Онлайн-Вебінар «Hard skills ТОП-менеджера» був орієнтований на усвідомлення підготовки фахівців рівня магістра за актуальними напрямами обліку та оподаткування в різних сферах економіки, у рамках яких можлива подальша професійна та наукова кар’єра.

Впевнені, що гості заходу досягли поставленої мети – мотивація отримання фінансової грамотності за для забезпечення успішної кар’єри ТОП-керівника у будь-якій професійній діяльності шляхом набуття фахових компетенцій з обліку, оподаткування та кібер-безпеки в бізнесі та обліку.