10 Грудень 2020

Захист кваліфікаційних робіт магістрів денної форми навчання за освітньою програмою «Облік і оподаткування»

10 грудня 2020 року на кафедрі «Облік і аудит» на платформі ZOOM відбувся захист кваліфікаційних робіт магістрів денної форми навчання за освітньою програмою «Облік і оподаткування».

Державна комісія під головуванням д-ра економ. наук, професора, зав. каф. «Економічний аналіз та облік» ХТУ «ХПІ» Якименко – Терещенко Н.В. оцінила високий рівень підготовки магістрів з обліку і оподаткування. Одностайним рішенням було присуджено усім випускникам кваліфікацію магістра з обліку і оподаткування та виставлено відмінні оцінки. Крім того, одній з випускниць надано рекомендацію до вступу в аспірантуру.

Колектив кафедри обліку і аудиту на чолі із Оленою Кірдіною вітає усіх випускників – магістрів із такою значною подією, яка є початком професійної кар’єри. Захист дипломної роботи, який ви достойно пройшли – це ще один крок до досягнення успіху, який також довів і вам, студентам, і нам викладачам, що наша спільна праця виявилася плідною, а знання та увага, передані вам, працюють і будуть працювати на вашу користь в досягненні цілей і великих Звершень!