15 Березень 2019

Кафедра вишукувань та проектування шляхів сполучення, геодезії та землеустрою (ВПГЗ) активно співпрацює з провідними науковими та учбовими закладами України.

Провідні фахівці кафедри ВПГЗ 26.02.2019 року прийняли участь у науково-практичній студентській конференції «Нові досягнення в будівництві і ремонті автомобільних доріг, мостів та інших штучних споруд», що проведена на базі Харківського державного автомобільно-дорожнього коледжу.

Для підвищення фахової підготовки студентів та для налагодження зв’язків між науково-дослідною роботою та земельно-кадастровим виробництвом, кафедрою землеустрою та кадастру Національного авіаційного університету (НАУ, м. Київ) була започаткована Всеукраїнська науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих учених «Сучасні технології землеустрою, кадастру та управління земельними ресурсами», яка проводиться щороку, в березні місяці, до Дня землевпорядника України.

Викладачі кафедри ВПГЗ 14-15.03.2019 року прийняли участь у V Всеукраїнської науково-практичної конференції студентів, аспірантів та молодих учених «Сучасні технології землеустрою, кадастру та управління земельними ресурсами», що проводилась в Національному авіаційному університеті на факультеті екологічної безпеки, інженерії та технологій кафедрою землеустрою та кадастру.

Провідні фахівці кафедри ВПГЗ підвищили кваліфікацію у сфері використання сучасних геоінформаційних технологій та навігаційно-геодезічного обладнання при виконанні робіт із геодезії, землеустрою, кадастру та управління земельними ресурсами. Надано сертифікати, що підтверджують кваліфікацію.

Науково-практична конференція «Сучасні технології землеустрою, кадастру та управління земельними ресурсами».