09 Липень 2020

Вебінар Відділу міжнародних зв’язків УкрДУЗТ на тему «Програми академічної мобільності»

7 липня 2020 р. відділом міжнародних зв’язків УкрДУЗТ було організовано вебінар на тему: «Програми академічної мобільності».

До вебінару долучилися 34 учасники – викладачі та співробітники університету. Із вступним словом виступив Керівник центру забезпечення якості вищої освіти Владислав Панченко, який відзначив важливість проведення подібних заходів для інформованості академічної спільноти університету щодо програм академічної мобільності та розширення міжнародної активності викладачів і студентів.

Програма вебінару налічувала чотири доповіді:
1. Презентація «Програми академічної мобільності» (Олена Кравченко, д.і.н., в. о. заступника начальника Відділу міжнародних зв’язків УкрДУЗТ).
2. «Досвід підготовки заявок за програмою Еразмус+» (Дмитро Скуріхін, к.т.н., доцент кафедри вагонів).
3. «Викладання як форма академічної мобільності» (Владислав Панченко, к.т.н., керівник Центру забезпечення якості освіти УкрДУЗТ).
4. «Досвід стажування у програмах академічної мобільності» (Віктор Березний, ст. викладач кафедри іноземних мов, співробітник Відділу міжнародних зв’язків УкрДУЗТ).

Запис вебінару можна переглянути на YouTube-каналі університету. Презентація за посиланням

Запрошуємо долучатися до наступних вебінарів щодо особливостей підготовки заявок на конкурси Еразмус+!