Менеджмент організацій і адміністрування

Рівень освіти: магістр

Рік вступу: 2024

Гарант освітньої програми

Гарантом ОПП “Менеджмент організацій і адміністрування” є к.е.н., доцент Громова О.В.

Мета навчання за освітньою програмою

Метою програми є підготовка висококваліфікованих, конкурентоспроможних фахівців з менеджменту, які володіють необхідними навичками і здатні застосовувати сучасні методології (підходи) й методи, технології та практичні інструменти в професійній діяльності з метою вироблення і реалізації управлінських рішень та дій в організаціях в умовах невизначеності та у відповідь на сучасні виклики зовнішнього середовища.

Адресати освітньої програми

Програма адресована здобувачам, зацікавленим в отриманні знань у сфері менеджменту організацій і адміністрування, включаючи керівників і менеджерів різних рівнів, підприємців, фахівців з управління персоналом, консультантів з управління, а також інших осіб, які прагнуть підвищити свою кваліфікацію та компетентність у сфері управління організаціями, комунікаційного менеджменту, стратегічного управління, фінансового менеджменту, управління змінами та HR-менеджменту.

Навчання за програмою дає такий обсяг знань, навичок і вмінь, здатність застосування знань та формування суджень:

• 1 Обсяг знань:1.1 Набуття знань щодо методів проведення наукових досліджень, що дозволяє аналізувати бізнес-процеси та розробляти ефективні стратегії розвитку організацій.

1.2 Вивчення сучасних інформаційних систем та технологій, які застосовуються для автоматизації управлінських процесів, що підвищує ефективність управління.

1.3Опанування принципів фінансового планування, управління фінансовими ресурсами та аналізу фінансової діяльності організацій, що дозволяє забезпечувати їх стабільність і зростання.

1.4 Спеціалізовані знання в галузі управління залізничним транспортом, що включають розробку та впровадження стратегій розвитку цієї сфери.

2 Навички та вміння:

2.1 Здатність організовувати і контролювати діяльність організації, що включає управління ресурсами, процесами та персоналом для досягнення стратегічних цілей.

2.2 Розвиток навичок ефективного внутрішнього та зовнішнього спілкування, що є важливим для успішної взаємодії з працівниками, партнерами та клієнтами.

2.3 Вміння керувати персоналом, включаючи набір, навчання та мотивацію працівників, а також розуміння психологічних аспектів управління для створення сприятливого робочого середовища.

2.4 Оволодіння навичками ведення переговорів та ділового листування іноземними мовами, що є важливим для міжнародного співробітництва та розширення бізнес-контактів.

3 Здатність застосування знань та формування суджень:

3.1 Вирішувати складні управлінські задачі, розробляти та впроваджувати ефективні управлінські рішення, використовуючи сучасні методи та інструменти.

3.2 Здатність аналізувати економічні, фінансові та управлінські дані, оцінювати можливі ризики та приймати виважені рішення з урахуванням стратегічних перспектив організації.

3.3 Використовувати міждисциплінарний підхід для оптимізації процесів управління, що включає фінансовий аналіз, стратегічне планування, управління персоналом та комунікацію.

Завершивши навчання за цією програмою, випускники стають компетентними менеджерами, готовими до ефективної діяльності в різних організаціях, здатними приймати рішення на основі аналізу даних та сучасних підходів до управління.

Можливості працевлаштування

Випускники можуть працювати на посадах: керівників та головних фахівців виробничих підрозділів підприємств; керівників основних підрозділів організації; керівників підрозділів маркетингу; керівників фінансових, бухгалтерських, економічних та адміністративних підрозділів; керівників підрозділів.

Додаткова інформація

Програма реалізує надбання знань та практичних навичок з управління організацією для забезпечення ефективного функціонування суб’єктів господарювання, їх конкурентоспроможності на ринку в умовах змін та сучасних викликів.