01 Листопад 2021

Некролог

28 жовтня 2021 року пішов з життя Юрій Веніамінович Куліш.

Юрій Веніамінович народився в 1944 р. В 1967 р. закінчив фізико-технічний факультет Харківського державного університету і почав працювати в Українському фізико-технічному інституті АН УРСР, де захистив кандидатську та докторську дисертації.

З 1995 р. по 2018 р. Юрій Веніамінович працював на кафедрі вищої математики Українського державного університету залізничного транспорту спочатку на посаді доцента, а потім – професора. В 2003 р. одержав звання професора. Юрій  Веніамінович читав лекції майже з усіх дисциплін, які викладалися кафедрою. Він є автором багатьох конспектів та методрозробок, які зараз інтенсивно використовуються.

Юрій Веніамінович був відомим спеціалістом з ядерної фізики та фізики елементарних частинок. Він висунув та обґрунтував справедливість деяких важливих тверджень в теорії елементарних частинок.

Юрій Веніамінович був знавцем історії і взагалі дуже ерудованою людиною,  користувався великою повагою студентів  та колег.

Світла пам’ять про Юрія Веніаміновича завжди буде з нами.

Некролог