Як зареєструвати електронний кабінет вступника: покрокова інструкція

🔶 1. Зайдіть на сайт vstup.edbo.gov. ua та натисніть “Електронний кабінет абітурієнта”.

🔶 2. Натисніть кнопку “Реєстрація”.

🔶 3. Вкажіть адресу електронної пошти та придумайте пароль.

🔶 4. Виберіть відповідну категорію:

“Вступ для здобуття ступеня магістра на основі диплома бакалавра, магістра, спеціаліста”

Примітка. Реєстрація електронного кабінету з дипломом бакалавра/спеціаліста на освітній рівень бакалавр відбувається у цій категорії, але технічно “Вступ на бакалавра на основі диплому бакалавра, спеціаліста” відображається на етапі подачі заяви на вступ.

🔶 5. Вкажіть серію та номер документа про освіту (диплому бакалавра, спеціаліста), а також поставте позначку “Не маю сертифікатів НМТ(ЗНО)”.

🔶 6. Натисніть “Зареєструвати” та вкажіть документ для ідентифікації (паспорт, свідоцтво про народження).

🔶 7. Перейдіть за посиланням з листа електронною поштою для підтвердження реєстрації кабінету. Це потрібно зробити протягом 15 хвилин.

🔶 8. Після активації облікового запису можна увійти до особистого кабінету абітурієнта, використовуючи логін та пароль.

Перед поданням заяв до вишу в особистому кабінеті вкажіть свій номер телефону та додайте фото розміром 3х4.

Примітка. Слід зазначити, що трапляються випадки, коли в деяких вступників під час реєстрації електронного кабінету система не знаходить документ про освіту або в самому кабінеті не відображається потрібний документ про освіту. У таких випадках звертайтеся до заступника відповідального секретаря приймальної комісії з цього напрямку – 📲+38(067)-898-25-06, Мазіашвілі Артура Рамазійовича.

Як зареєструвати електронний кабінет вступника: покрокова інструкція