20 Вересень 2020

Відбір студентів І курсу до груп спортивного удосконалення з настільного тенісу!

На базі кафедри фізичного виховання і спорту відбувається набір у групу спортивного удосконалення з  настільного тенісу!

Настільний теніс – одна з найбільш популярних і доступних розваг сьогодні. Напевно, кожен хоч раз пробував в ньому свої сили. Але так чи багато ми знаємо про захоплюючу спортивну гру?

Ось лише кілька цікавих фактів:

• Друга назва, «пінг понг», з’явилася порівняно недавно, в 1901-му році. Причина дуже проста: саме такі звуки видає м’ячик, коли вдаряється об ракетку, а потім – об поверхню столу.

• Перше офіційне змагання – лондонський чемпіонат, який пройшов в кінці 1900-го року на території Вестмінстерського абатства. Турнір – наочне підтвердження популярності гри. Брало участь в ньому близько 300 гравців.

• За стандартний п’ятисетовий матч гравець пробігає в середньому близько 4-7 км. Саме тому навіть така настільна розвага – цілком серйозне кардіонавантаження. В процесі жвавої гри гравець іноді витрачає більше енергії, ніж в баскетболі.

Запрошують тебе з друзями у клуб поціновувачів настільного тенісу.

Відповідальний викладач: Буц А.М.
Набір проходить 24.09.2020 -14.00
20.09.2020-14.00