21 Грудень 2016

Візит делегації Посольства Республіки Азербайджан в Україні до Університету

21 грудня 2016 р. Університет відвідала делегація на чолі з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Азербайджан в Україні Паном Азером Худієвим. Делегацію представляли члени парламенту Азербайджанської Республіки, голова Азербайджанської громади України, співробітники Почесного Консульства Республіки Азербайджан у Харкові.

Представники делегації зустрілися зі студентами та викладачами Університету, спілкувалися на тему необхідності підготовки кадрів високої якості для інфраструктури і транспортного господарства наших країн.

Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Азербайджан в Україні Пан А. Худієв підкреслив, що наші країни є стратегічними партнерами, а Посольство Азербайджанської Республіки завжди відкрито для співробітництва і взаємодії.

Ректор Університету проф. С. В. Панченко ознайомив гостей із сучасними аудиторіями та лабораторіями університету та привітав із Святом Солідарності Азербайджанців Світу.

Візит делегації Посольства Республіки Азербайджан в Україні до Університету