07 Грудень 2020

Розвиток співпраці з ДП “Харківстандартметрологія”

На минулому тижні відбулися перемовини між керівництвом Українського державного університету залізничного транспорту та Державного підприємства “Харківський регіональний науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації” (ДП “Харківстандартметрологія”) щодо поглиблення співпраці в освітній, науковій та виробничий сферах.
Погоджені питання, пов’язані зі співпрацею за дуальною формою здобуття вищої освіти, сумісного використання матеріально-технічних баз УкрДУЗТ та підприємства, навчально-практичної підготовки та працевлаштування наших випускників. Зокрема, вирішені по суті питання залучення на дуальну форму навчання трьох здобувачів освіти УкрДУЗТ, які вже працевлаштовані на ДП “Харківстандартметрологія”:
– двох здобувачів третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти за спеціальністю 273 “Залізничний транспорт”;
– одного здобувача другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 151 “Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології”.
Керівництво ДП “Харківстандартметрологія” зацікавлено в подальшому працевлаштуванні студентів старших курсів і випускників університету за технічними напрямками. Зі свого боку підприємством гарантується стартова заробітна плата на рівні 8 тис. грн. (“на руки”), доплати за наукову та раціоналізаторську активність (до 5 – 6 тис. грн.), щорічні основні та додаткові оплачувані відпустки, своєчасну та повнорозмірну оплату тимчасової непрацездатності та інші соціальні гарантії.
Зацікавлени студентам та фахівцям УкрДУЗТ прохання звертатися до відділу практичної підготовки, дуальної освіти та сприяння працевлаштуванню студентів і випускників ЦНПП УкрДУЗТ в каб. 3.316 з 09-00 до 15-00 крім вихідних і святкових днів, телефон (057) 730-19-89.