27 Лютий 2020

Семінар «Сучасні та інноваційні методики викладання»

27 лютого 2020 року в рамках роботи Платформи обміну знаннями Центру забезпечення якості вищої освіти Університету відбувся семінар з впровадження сучасних інноваційних методик викладання. Спікерами семінару виступили провідні викладачі Університету, педагоги зі стажем та досвідом.

Зокрема, завідувачка кафедрою іноземних мов Світлана Нешко представила презентацію щодо використання безкоштовного веб-сервісу Google Classroom, який надає можливість індивідуалізації роботи із структурованим навчальним матеріалом для активізації самостійного опанування знань та контролю роботи кожного студента. Жива та яскрава презентація, заснована на власному досвіді використання сервісу викликала неабияку цікавість учасників семінару.
Завідувачка кафедрою історії та мовознавства Леся Близнюк під час виступу наголосила на необхідності підвищення лекторської майстерності викладачів. Присутні долучалися до обговорення та мали можливість поставити питання спікерам. Була підтримана пропозиція обрання теми наступного семінару у відповідності до зацікавленості аудиторії.
Керівник Центру забезпечення якості вищої освіти Владислав Панченко зосередив увагу громадськості на важливості підвищення рівня викладацької майстерності в умовах стрімкого розвитку інформаційно-комп’ютерних технологій та реалізації стратегії студентоцентрованого навчання в Університету.
Платформа обміну знаннями відкрита для всіх бажаючих поділитися власним досвідом та запрошує всіх охочих долучитися до обговорення.

Семінар «Сучасні та інноваційні методики викладання»