12 Листопад 2020

АГІТАЦІЙНИЙ ЗАХІД З НОВОГО НАБОРУ НА ПІВДЕННОЇ ЗАЛІЗНИЦІ (ст. ОСНОВА)

11 листопада відповідно до плану роботи кафедри Транспортні системи та логістика з нового набору проведено виїзний агітаційний  захід по залученню майбутніх абітурієнтів на навчання та на підготовчі курси із ЗНО до університету на Південної залізниці.

Проф. Д.В. Ломотько відвідав залізничну станцію Основа, інформацію про університет було доведено до співробітників станції, розміщено відповідну наочну агітацію на території станції, у приміщеннях вокзалу, поруч із розкладом руху приміських поїздів. Колектив кафедри висловлює подяку за сприяння у проведенні заходу начальнику станції Основа М.С.Листопаду, випускнику факультету УПП УкрДУЗТ.

Для довідки: щоденно на ст. Основа послугами приміських перевезень користується 1,2..1,6 тис. пасажирів.

АГІТАЦІЙНИЙ ЗАХІД З НОВОГО НАБОРУ НА ПІВДЕННОЇ ЗАЛІЗНИЦІ (ст. ОСНОВА)
Агітаційні матеріали поруч із розкладом руху приміських поїздів
Агітаційні матеріали поруч на вокзалі ст. Основа
Проф. Д.В.Ломотько на ст. Основа