18 Грудень 2020

Участь у роботі ІІI-ої всеукраїнської науково-практичної конференції «Проблеми та перспективи розвитку будівельного комплексу м. Одеси»

З 17 по 18 грудня 2020 року викладачі, аспіранти та члени гуртка «Сталебетон» кафедри приймали участь у роботі ІІI-ої всеукраїнської науково-практичної конференції «Проблеми та перспективи розвитку будівельного комплексу м. Одеси», яка проводилась Одеською державною академією будівництва та архітектури дистанційно в режимі on-line з використанням платформи Google Meet. Також доповідачам були поставлені запитання в рамках тематики гуртка «Сталебетон» та наукових інтересів співробітників кафедри.