07 Жовтень 2020

07.10.2020, на стадіоні «Південний» для студентів І-го курсу розпочався фізкультурно-патріотичний захід з нагоди Дня захисника України «Козацькі розваги». У перший день змагань приймали участь студенти Будівельного факультету та студенти Навчально-наукового центру гуманітарної освіти.
І місце зайняла команда “Стрільці”;
ІІ місце – зайняли студенти команди “Гетьман”
ІІІ місце – команда “Атаман”.
Дякуємо всім студентам за активну участь!
Фізкультурно-патріотичний захід з нагоди Дня захисника України «Козацькі розваги».Фізкультурно-патріотичний захід з нагоди Дня захисника України «Козацькі розваги».