27 Жовтень 2020

Кубок Харківської області зі спортивної аеробіки

23.10.2020 року за зачиненими дверима, без глядачів, з дотриманням протиепідемічних норм у зв’язку з адаптивним карантином, в декілька етапів у спортивній залі УкрДУЗТ відбувся Кубок Харківської області зі спортивної аеробіки, в якому брали участь спортсмени – члени Громадської організації «Спортивної аеробіки та фітнесу Харківщини».
Збірна команда університету зі спортивної аеробіки (Гуц Олена, Ганжа Поліна, Бублик Анастасія, Халіна Єлизавета, Мальцева Валерія, Мозоль Катерина, Ржавська Юлія) теж брала участь у цих змаганнях і посіла І місця у видах програми: трійка, група, аероденс, аерофанк. У загальному заліку команда виборола І місце.
Вітаємо команду і тренерів Шепеленко Т.В., Ржавську Ю.В з гарним виступом на змаганнях!
Члени Громадської організації «Спортивної аеробіки та фітнесу Харківщини», Голова Президії ГО “САФХ” Тетяна Шепеленко щиро вдячні ректору Українського державного університету залізничного транспорту Сергію Панченку за розуміння та підтримку, за надану можливість у такий складний час провести змагання за програмою Кубку Харківської області зі спортивної аеробіки.