02 Листопад 2020

Техніка виконання нормативу “Стрибки на 2-х ногах через скакалку за 1 хв.”, кількість разів. Завідувач кафедри фізичного виховання та спорту Тетяна Шепеленко, старші викладачі кафедри – Анатолій Паршев та Анжеліка Єфремова.

Ми продовжуємо знайомити наших студентів з технікою виконання контрольних нормативів та власним прикладом намагаємося закликати всіх займатися фізичними вправами!

Сьогодні представляємо наступне відео – Техніка виконання нормативу “Стрибки на 2-х ногах через скакалку за 1 хв.”, кількість разів.

Теоретичний опис виконання контрольного нормативу: учасник тримає у руках скакалку, яка знаходиться позаду. Включається секундомір, учасник починає виконувати стрибки на 2-х ногах через скакалку у високому темпі. Якщо учасник збився, можна продовжувати спробу знову, поки йде час. Учасник продовжує виконувати стрибки на протязі 1-ої хвилини. Зараховується кількість виконаних стрибків за хвилину.

На відео: завідувач кафедри фізичного виховання та спорту Тетяна Шепеленко та старші викладачі кафедри – Анатолій Паршев та Анжеліка Єфремова.

Техніка виконання нормативу “Стрибки на 2-х ногах через скакалку за 1 хв.”, кількість разів.  Завідувач кафедри фізичного виховання та спорту Тетяна Шепеленко, старші викладачі кафедри – Анатолій Паршев та Анжеліка Єфремова.