21 Листопад 2020

Конкурс творчих проектів “Юний РROJECT-MANAGER”

Запрошуємо ініціативних та креативних школярів 8-11 класів спробувати свої сили та реалізувати творчі ідеї!

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ

ЦІЛІ КОНКУРСУ

Унікальна можливість поділитися своїми ідеями, познайомитися з цікавими людьми, отримати незабутній корисний досвід, а також заохочувальні подарунки від партнерів конкурсу та бонуси у подальшому навчанні.

ЗАВДАННЯ щодо проведення конкурсу:

– виявлення і розвиток творчих здібностей школярів та їх залучення до наукової діяльності у сферах менеджменту, економіки і проектного управління;

– розвиток інтересу школярів до наукової і дослідницької діяльності в сфері інноваційної діяльності та управління проектами;

– надання школярам допомоги у визначенні професійної орієнтації

НАПРЯМКИ ТА ТЕМИ КОНКУРСНИХ РОБІТ:

1. Бізнес-проекти
  2. Проекти створення сувенірної продукції (міста, району, школи).
  3. Інтернет-проекти (створення власного Web-сайту відповідної спрямованості).
  4. Запропонуйте свій інноваційний проект.

2.Соціальні та освітні проекти

1. Проекти проведення конкурсів «Доброта очима дітей», «Бачити серцем».
  2. «Школа успіху» (проектно-орієнтоване управління школою).
  3. «Фестиваль, на який чекають усі» (Ваша ідея нового фестивалю, який Ви б хотіли започаткувати)
  4. Проекти створення етномузею рідного міста.

3.Екологічні проекти

1. Екологічні проекти «Я на планеті Земля».
  2. Екотуризм.

ЕТАПИ ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ

Реєстрація учасників та прийом творчих робіт: з 20 листопада по 20 грудня 2020 р.

Підведення підсумків та визначення переможців: 27 грудня 2020 р.

УМОВИ УЧАСТІ

Для участі у конкурсі необхідно зареєструватись, підготувати творчу роботу у вигляді групового або індивідуального проекту за одним із запропонованих напрямів та вчасно надіслати на електронну пошту kaf_mia2016@ukr.net

ОЦІНЮВАННЯ РОБІТ

Розглядатиме конкурсні творчі роботи спеціально відібрана комісія, до якої входять представники компаній-партнерів, завідувачі профільних кафедр та фахівці Університету. Під час визначення переможців конкурсу буде враховуватись також вміння презентувати роботу.

ВИМОГИ ДО РОБІТ

Роботи повинні бути самостійними, містити оригінальні власні ідеї та практичні пропозиції щодо їх втілення. Виконання робіт дозволено у довільній формі (у форматі текстовогодокумента Word, презентації, відеоролику тощо )

Детальну інформацію щодо конкурсу можна отримати за телефонами: (057) 730-10-46, 098-466-92-75

Відповідальна особаГлушенко Тетяна Миколаївна