28 Грудень 2020

КАФЕДРА ОБЛІКУ І АУДИТУ УКРДУЗТ запрошує на навчання

Шановні абітурієнти та ваші батьки, КАФЕДРА ОБЛІКУ І АУДИТУ УкрДУЗТ запрошує вас на навчання за спеціальністю 071 “Облік і оподаткування” за освітніми програмами ОБЛІК, АУДИТ І ОПОДАТКУВАННЯ та ТОП – МЕНЕДЖМЕНТ В ОБЛІКУ ТА АДМІНІСТРУВАННІ. Якщо ви мрієте отримати якісні знання в університеті із бездоганною репутацією та добрими традиціями, тоді ми чекаємо на вас. До кожного студента знаходимо індивідуальний підхід! Плата за навчання не обтяжить сімейний бюджет! Маємо реальну можливість працевлаштовувати студентів за спеціальністю ще під час навчання. Шановні батьки, з нами ваша дитина буде в безпеці, оскільки куратори постійно працюють із студентами та мають постійний зворотній зв’язок із батьками! Чекаємо на вас. Ставьте запитання, радо відповімо на них.

КАФЕДРА ОБЛІКУ І АУДИТУ УКРДУЗТ запрошує на навчання