30 Липень 2020

Вітаємо випускницю кафедри управління експлуатаційною роботою Марінченко Анастасію з перемогою у XІV Харківському регіональному конкурсі студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук.

Вітаємо випускницю кафедри управління експлуатаційною роботою Марінченко Анастасію (науковий керівник доцент кафедри управління експлуатаційною роботою Головко Т.В.)  з перемогою у XІV Харківському регіональному конкурсі студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук. Наукова робота Анастасії «Удосконалення організації поїздопотоків в межах міжнародних транспортних коридорів» посіла ІІІ місце за напрямком «Технічні науки».

Щиро вдячні керівництву університету та факультету УПП за формування умов для розкриття наукового і творчого потенціалу студентів!

Окрема подяка завідувачці кафедри УЕР Бутько Тетяні Василівні за сприяння удосконаленню та підвищенню інтелектуального рівня студентів, магістрантів, наукових співробітників, аспірантів та здобувачів.