21 Травень 2019

Перспективи інституціонального розвитку земельних відносин в Україні

Земельна реформа, проведення якої було оголошено Верховною Радою України 18.12.1990 року стала однієї з найскладніших суспільних змін в Україні після набуття незалежності.

Здійснення земельної реформи в Україні стало можливим завдяки виконанню значного обсягу робіт із землеустрою:
–        проведення інвентаризації земель;
–        формування земель резервного фонду;
–        розробка проектів роздержавлення та приватизації земель;
–        розпаювання земель з видачею сертифікатів.

Ці та інші нагальні питання було розглянуто на ІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції «Перспективи інституціонального розвитку земельних відносин в Україні», що відбулась на базі Полтавського національного технічного університету ім. Юрія Кондратюка 21-22 травня 2019 року.

Фахівці кафедри прийняли участь у конференції та обговоренні питань:

–        нормативно-правова база узгодження та реалізації землевпорядної документації управління земельними ресурсами;
–        геодезична система координат у кадастровій діяльності фахівців України;
–        значення інформаційних систем і технологій для ведення Державного кадастру нерухомості;
–        застосування реперної мережі для геодезичного моніторингу параметрів залізничної колії;
–        перспективи ГІС-технологій при зйомці залізниць України;

Співробітникам кафедри ВПГЗ надано сертифікати учасників.

21-22 травня 2019 року.

Перспективи інституціонального розвитку земельних відносин в Україні