27 Серпень 2020

Вітання Ювіляру!

9 серпня 2020 року виповнилось 80 років к.т.н. доценту  кафедри Матвієнко Олександру Олександровичу.

Майже 50 років життя Олександр Олександрович присвятив роботі в університеті, пройшовши шлях від студента-відмінника, інженера-будівельника Байкало-Амурської магістралі до доцента – науковця та завідувача кафедри. На протязі всієї діяльності в університеті плідно займався науково-дослідною роботою, як з колегами науковцями, так і зі студентами. Вийшло у світ понад 90 друкованих матеріалів: статей, тезисів, методичних розробок та навчальних посібників. Виконав понад 25 науково-дослідних робіт державного та всесоюзного замовлення. Випустив понад 250 студентів-спеціалістів.

Бажаємо Олександру Олександровичу міцного здоров’я, наснаги,  плідної праці,  довгих та яскравих років життя!

Вітання Ювіляру!