18 Серпень 2020

«Контрактні канікули» в УкрДУЗТ!

Вперше в Українському державному університеті залізничного транспорту спільно з благодійним фондом «ХІІТОВЕЦЬ» для студентів-контрактників запроваджена програма «Контрактні канікули».
«Контрактні канікули» – це звільнення кращих студентів з числа тих, що навчаються в УкрДУЗТ за рахунок коштів фізичних та/або юридичних осіб від сплати за навчання за один календарний місяць (як правило за вересень) навчального року, наступного за тим, за підсумками якого надається право на контрактні канікули. Ліміт осіб, які мають право на контрактні канікули, дорівнює по одній особі, серед студентів кожного факультету та навчально-наукового центру. Визначення персонального складу осіб, які мають право на контрактні канікули, здійснюється на основі рейтингу успішності, який формується для студентів денної форми навчання за результатами двох навчальних семестрів поточного навчального року.
За підсумками 2019/2020 навчального року надаються «контрактні канікули»:
БАРДАКОВА Ольга Олександрівна – студентка ІІ курсу, гр. 7-ІІ-ЕРЗТс, механіко-енергетичний факультет;
БАГДОШВІЛІ Кристина Ростомівна – студентка ІІІ курсу, гр. 14-ІІІ-МКТ, факультет управління процесами перевезень;
ГАНЖА Поліна Олександрівна – студентка ІІІ курсу, гр. 1-ІІІ-ПАМЛ, навчально-науковий центр гуманітарної освіти;
КРАВЧЕНКО Яна Віталіївна – студентка ІІІ курсу, гр. 4-ІІІ-ФТ, економічний факультет;
КРАМАР Наталя Сергіївна – студентка ІІм курсу, гр. 2-ІІ-ІКІТм, факультет інформаційно-керуючих систем та технологій;
МАНДРИКА Микола Петрович – студент ІІм курсу, гр. 22-ІІ-ПЦБм, будівельний факультет.
Щиро вітаємо найкращих студентів факультетів, бажаємо їм натхнення та подальших звершень!

Правління Благодійного фонду «ХІІТОВЕЦЬ»

«Контрактні канікули» в УкрДУЗТ!