23 Лютий 2020

Квест «Фінансовий прорив» для випускників загальноосвітніх навчальних закладів м. Харкова та області

15 лютого 2020 року, в рамках підвищення фінансової грамотності серед населення, кафедрою управління державними та корпоративними фінансами для школярів 10-11-х класів м. Харкова та області було проведено квест «Фінансовий прорив».

Учні мали унікальну можливість ознайомитись зі структурою фінансової системи України. А саме:

• можливості отримання кредитних ресурсів у банківських установах,
  • процес торгівлі цінними паперами на фондових біржах,
  • відшкодування збитків страховими компаніями,
  • виявлення недоліків під час проведення аудиту,
  • дослідження роботи державної фіскальної служби,
  • розкриття таємниці додаткових капіталів інвестиційних фондів та багато іншого.

На кожній локації квесту школярам необхідно було вирішити завдання відповідної фінансової спрямованості. Молодь продемонструвала логічне мислення, винахідливість та почуття гумору.

Переможці квесту отримали дипломи та цінні подарунки. Всі школярі одержали гарний настрій, нових друзів та сертифікати учасників квесту!!!