25 Листопад 2020

Навчально-методична конференція на тему «Проблеми впровадження змішаного навчання в Українському державному університеті залізничного транспорту».

25 листопада 2020 року розпочала свою роботу навчально-методична конференція на тему «Проблеми впровадження змішаного навчання в Українському державному університеті залізничного транспорту». Пленарне засідання вступним словом розпочав ректор університету Сергій Володимирович Панченко. Проректором з науково-педагогічної роботи Дмитром Ігоровичем Мкртичьяном було оголошено переможців конкурсу на кращю навчально-методичну літературу в університеті. Керівник навчально-методичного центру Володимир Петрович Лисечко виступив з пропозицією до покращення підвищення ефективності підготовки здобувачів вищої освіти в умовах карантинних обмежень.