27 Жовтень 2020

Вітаємо!

Вітаємо викладачів кафедри «Економіка та управління виробничим і комерційним бізнесом» з отриманням Грамоти Верховної Ради України та Грамоти Міністерства освіти та науки.

Завідувач кафедри «Економіка та управління виробничим і комерційним бізнесом» Дикань Володимир Леонідович нагороджений Грамотою Верховної Ради України за вагомий особистий внесок у соціально-економічний та культурно-освітній розвиток держави, активну громадську діяльність, сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди 29-ї річниці проголошення незалежності України.

Професор кафедри «Економіка та управління виробничим і комерційним бізнесом» Токмакова Ірина Василівна нагороджена Грамотою Міністерства освіти та науки України за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів та плідну науково-педагогічну діяльність.

Вітаємо Диканя В.Л. та Токмакову І.В.! Бажаємо плідної праці та нових професійних здобутків.

Вітаємо!