22 Жовтень 2020

Вітаємо з призначенням іменної стипендії!

Вітаємо з призначенням іменної стипендії Президента України!

Вітаємо студентку групи 101-ОПУТ-Д17 факультету Управління процесами перевезень

Топчій Анну Василівну з призначенням іменної стипендії Президента України!

Вітаємо з призначенням іменної стипендії!

Стипендію призначено згідно з Указом Президента України «Про заходи щодо державної підтримки освіти в Україні», відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України «Про призначення академічних стипендій Президента України студентам закладів вищої освіти на І семестр 2020/2021 навчального року» № 1208 від 29.09.2020 р.

Бажаємо Анні подальших успіхів на освітній та науковій нивах!

Вітаємо з призначенням іменної стипендії Верховної Ради України!

Вітаємо студентку групи 221-ОПУТ-Д19 факультету Управління процесами перевезень

Суницьку Вікторію Олександрівну з призначенням іменної стипендії Верховної Ради України!

Вітаємо з призначенням іменної стипендії!

Стипендію призначено згідно з Постановою Верховної Ради України «Про встановлення іменних стипендій Верховної Ради України студентам вищих навчальних закладів», відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України «Про призначення іменних стипендій Верховної Ради України студентам закладів вищої освіти на І семестр 2020/2021 навчального року» № 1231 від 06.10.2020 р.

Бажаємо Вікторії подальших успіхів  у навчальній та науковій діяльності!