04 Грудень 2020

Вручення дипломів партнера університету зі Франції – Національної консерваторії мистецтв та ремесел (CNAM, м. Париж).

3 грудня 2020 року в УкрДУЗТ відбулося урочисте вручення дипломів магістрів нашого партнера з Франції – Національної консерваторії мистецтв та ремесел (CNAM, м. Париж) за спеціальністю «Менеджер високошвидкісних залізничних систем». Захід проведено в рамках реалізації програми подвійних дипломів в УкрДУЗТ.

За словами ректора університету Панченко Сергія Володимировича програма підготовки магістрів для здобуття кваліфікації «Менеджер високошвидкісних залізничних систем» з видачею дипломів українського та французького університетів з року у рік стає більше актуальною та популярною серед студентів нашої країни , що сприяє високому рівню підготовки фахівців за даним напрямом. Ректор відзначив, що у Франції освіта є невід’ємною частиною виробництва. І це саме те, до чого маємо прийти ми.

Підготовка магістрів з високошвидкісного руху – крок до досягнення мети – курсування поїздів в Україні зі швидкістю 300-400 км/год.

Бажаємо випускникам успіхів та кар’єрного зростання!