30 Грудень 2020

З Новим роком та Різдвом Христовим!

Дорогі викладачі, співробітники та студенти!

З Новим роком та Різдвом Христовим!

Прийміть найщиріші вітання з Новим роком та Різдвом Христовим!
Новорічна ніч для кожного з нас – не просто радісне свято, але незмінний символ відродження і оптимізму. Вона об’єднує завершення і початок, підведення підсумків і відлік нових досягнень.
Відходить у історію 2020 рік . Він був наповнений для нашого дружнього і згуртованого колективу значущими подіями, складними завданнями, які ми успішно вирішували, проявляючи при цьому високий професіоналізм, відданість своїй справі, любов до альма-матер, повагу один до одного. Наші студенти незмінно підтверджували високий рівень якості своєї підготовки, а ми, забезпечивши їх необхідними методичними матеріалами, пишалися їхніми успіхами і раділи за них.
Напередодні Нового року хочу подякувати вам всім за творчу працю, відданість університету, щиру зацікавленість у всіх наших справах та починаннях.
Бажаю яскравих професійних успіхів, нових перемог і досягнень, творчого натхнення, міцного здоров’я, радості і щастя, миру і благополуччя. Нехай в новому році збудуться всі ваші мрії і найсвітліші бажання!

З повагою,

Ректор Українського державного