Публічне управління та адміністрування

Термін навчання: 1р. 4м. денна

Вартість контракту (за 1 рік/грн.): 25800

Форма здобуття освіти: повна

Термін навчання: ІІ - магістерський (освітньо-професійна програма)
1 рік 4 місяці / 3 семестри

Рівень освіти: магістр

Рік вступу: 2024

Гарант освітньої програми

Гарантом ОПП “Публічне управління та адміністрування” є доктор наук з державного управління професор Крихтіна Ю.О.

Мета навчання за освітньою програмою

Метою програми є професійна підготовка висококваліфікованих, відповідальних кадрів у галузі публічного управління та адміністрування, спроможних аналізувати, формувати і реалізовувати публічну політику, ефективно та результативно виконувати управлінські функції та надавати адміністративні послуги, сприяти інноваційним процесам у суспільстві з метою утвердження демократії, забезпечення прав і свобод людини, сталого розвитку на основі світових та європейських стандартів з урахуванням принципу стійкості та здатності швидкого реагування на загрози та виклики задля протидії та мінімізації їх наслідків.

Адресати освітньої програми

Програма адресована здобувачам, зацікавленим в отриманні знань у сфері публічного управління та адміністрування, включаючи державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування, керівників і працівників державних і комунальних підприємств, установ та організацій, а також представників громадських організацій та інших осіб, які прагнуть підвищити свою кваліфікацію та компетентність в системах публічного управління та адміністрування різних сфер суспільства.

Навчання за програмою дає такий обсяг знань, навичок і вмінь, здатність застосування знань та формування суджень:

• 1 Обсяг знань:1.1 Опанування методики організації наукових досліджень, що дозволяє розробляти обґрунтовані рішення для складних управлінських завдань.1.2 Розуміння основ публічної політики, економічних принципів та механізмів управління ресурсами, що є критично важливим для розробки та реалізації ефективних політик.1.3 Ознайомлення з правовими нормами, які регулюють діяльність у сфері публічного управління, що забезпечує законність та етичність прийнятих рішень.1.4 Вивчення принципів євроінтеграції, міжнародних стандартів управління та безпеки, що дозволяє адаптувати національні практики до міжнародних вимог.

2 Навички та вміння:

2.1  Вміння вести діалог з громадськістю, готувати та проводити публічні виступи, а також використовувати сучасні методи комунікації для ефективного обміну інформацією.

2.2 Здатність впроваджувати цифрові інструменти та технології в управлінські процеси, що сприяє підвищенню прозорості та ефективності публічного управління.

2.3 Планування та реалізація програм та проектів, що дозволяє забезпечити збалансований розвиток та досягнення стратегічних цілей.

2.4 Володіння іноземною мовою для ведення переговорів, укладання угод та підтримки міжнародного співробітництва.

3 Здатність застосування знань та формування суджень:

3.1 Вирішувати актуальні управлінські проблеми, розробляти та реалізовувати ефективні управлінські стратегії.

3.2 Оцінювати та аналізувати ситуації, приймати виважені рішення з урахуванням правових, економічних та соціальних аспектів.

3.3  Враховувати міжнародні стандарти та практики при розробці та впровадженні національних управлінських рішень, що забезпечує їх ефективність та відповідність глобальним тенденціям.

По завершенню навчання за програмою, випускники стають компетентними та впевненими професіоналами, готовими до ефективної діяльності в сфері публічного управління та адміністрування.

Можливості працевлаштування

Випускники з вищою освітою другого (магістерського) рівня, які здобули ступінь магістра за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування», можуть працювати:

– на посадах в центральних і місцевих органах державної влади;

– на посадах в органах місцевого самоврядування;

– на посадах в структурах недержавних суб’єктів громадянського суспільства та громадських організацій;

– на керівних посадах і посадах фахівців на підприємствах, установах і організаціях державної і комунальної форм власності;

– на управлінських і адміністративних посадах в міжнародних організаціях та їх представництвах в Україні

Додаткова інформація

Програма формує фахівців з новим прогресивним мисленням, які мають глибокі знання з різних аспектів публічного управління та адміністрування, готових до викликів та використання інноваційних підходів для розбудови України.