07 Квітень 2021

ОНЛАЙН ЛЕКЦІЯ ВІД БІЛОРУСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ТРАНСПОРТУ ЗА ТЕМАТИКОЮ «ТРАНСПОРТНА ЛОГІСТИКА»

На підставі договору про партнерство між Білоруським державним університетом транспорту та Українським державним університетом залізничного транспорту від 16 грудня 2014 року доцентом кафедри «Управління експлуатаційною роботою та охорона праці», проректором з навчальної роботи Білоруського державного університету транспорту Казаковим Миколаєм Миколайовичем буде проведено лекцію для студентів і викладачів факультетів «Управління процесами перевезень» Білоруського державного університету транспорту і Українського державного університету залізничного транспорту за тематикою «Транспортна логістика» на тему: «Оцінка ефективності логістики економічного регіону. Тенденції зміни індексу LPI» 7 квітня 2021 р. о 9 годині 45 хвилин з метою обміну знаннями та посилення процесу навчання в дистанційному режимі на платформі Zoom.

Усі бажаючі можуть підключитися за ідентифікатором 7845001914 та кодом 111.