24 Травень 2016

Делегація з Університету Економіки, м.Бидгощ, Польща

Гості відвідали Українсько-польський центр науки, освіти та культури, лабораторію системи управління та діагностики для залізничного транспорту, створену в рамках проекту «Польська допомога розвитку 2014», зустрілися з викладачами та студентами нашого університету.

За результатами зустрічі була досягнута домовленість про проведення в нашому університеті онлайн-конференції з Канцлером Університету економіки, Почесним Консулом Республіки Польща в Україні Кшиштофом Сікорою.

Директор Інституту здоров’я та фізичної культури Університету економіки, доктор Александер Скалій, та заступник декана Відділу загальноосвітніх наук, професор Світлана Кашуба, поділилися досвідом співпраці в європейських проектах, відповідали на запитання студентів.

Делегація з Університету Економіки, м.Бидгощ, Польща