09 Листопад 2020

Вітаємо команду Українського Державного університету залізничного транспорту з успішним проходженням відбору до Програми вдосконалення викладання у вищій освіті України від British Council!

Під егідою Центру забезпечення якості вищої освіти, команда викладачів нашого Університету (Владислав Панченко, Єремєєва Катерина, Дмитро Скуріхін, та Прохорченко Галина) на чолі з ректором Панченко Сергієм Володимировичем виборола честь долучитись до нової трирічної програми Teaching and Learning Excellence від Британської Ради в Україні.
Програма реалізується у партнерстві з Інститутом вищої освіти НАПН України, Advance HE (Велика Британія) та за підтримки Міністерства освіти і науки України і Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти і має на меті підвищення якості вищої освіти України шляхом розвитку інституційної спроможності університетів України щодо вдосконалення викладання і навчання.
Проєкт Українського державного університету залізничного транспорту з впровадження системи змішаного навчання визнаний одним з десяти кращих від вишів України!