09 Листопад 2020

Вітаємо з перемогою у ХIV РЕГІОНАЛЬНОМУ НАУКОВОМУ КОНКУРСІ МОЛОДИХ ВЧЕНИХ «ГЕНДЕРНА ПОЛІТИКА ОЧИМА УКРАЇНСЬКОЇ МОЛОДІ»

Вітаємо Зіньчук Світлану, студентку ІІІ курсу Факультету «Управління процесами перевезень» та її керівника к.і.н. Єремєєву Катерину Андріївну. Світлана посіла І місце в XIV регіональному науковому конкурсі молодих вчених «Гендерна політика очима української молоді» з роботою на тему «Жінка та її тіло в Радянському Союзі та країнах Східного блоку 1980-х років».

Бажаємо натхнення до нових наукових ідей, й надалі успішного навчання!