26 Березень 2022

Шановні студенти, викладачі, співробітники Українського державного університету залізничного транспорту та просто друзі.

В цей складний для нас усіх час, дуже складно зрозуміти: що навколо вже трапилось, що коїться зараз та що чекає нас попереду.

Цей час є складним для тих хто залишився у місті Харків та не менш складним для тих, хто наважився покинути наше місто, свої домівки та зручний ритм життя. Складно усім, не залежно від полу, віку, соціальної належності та навіть вподобань. Ми усі пригнічені, розбалансовані та емоційно виснажені.

Я розумію, що саме зараз дуже складно концентрувати свою увагу на сказаних речах, дуже складно аналізувати і приймати той весь потік інформації, що ллється на нас звідусіль. Ми інколи не розуміємо що є важливим для нас зараз, на що і справді потрібно звернути увагу і до яких порад варто прислухатись та виконувати у разі необхідності. В такі часи головними рушіями стають інстинкт самозбереження та паніка.

Сьогодні звернути Вашу увагу на прості та зрозумілі у звичайному житті речі та надати можливо кілька порад і рекомендацій щодо тої ситуації в якій ми на превеликий жаль опинились.

✅По перше слід пам’ятати, що ми всі різні і наші реакції можуть різнитись одне від одного.

✅По друге зараз необхідно бути більш уважним та сконцентрованим ніж при звичайних обставинах.

✅По трете не слід забувати про те що поряд з нами знаходяться групи які менш захищені та потребують допомоги, я маю на увазі: дітей, людей похилого віку, інвалідів і хворих, а також домашніх улюбленців.

Необхідно пам’ятати, що у разі небезпеки фізіологічні процеси людини прискорюються, реагує нервова система і, як правило, з’являється відчуття страху, паніки та панічних атак.