18 Жовтень 2020

КАФЕДРА МАРКЕТИНГУ СПІЛЬНО З КОМАНДОЮ СОЦІАЛЬНОГО ПРОЕКТУ «ІСТОРІЯ УКРАЇНСЬКОГО СЕГМЕНТУ МЕРЕЖІ ІНТЕРНЕТ» ОГОЛОШУЮ ТВОРЧИЙ КОНКУРС!

Якщо ти мрієш проявити себе, бажаєш творити та робити світ кращим, то тобі саме до нас!

Завдання: розробити логотип соціального проекту «Історія українського сегменту мережі Інтернет», місією якого є збір, обробка та збереження інформації щодо розвитку мережі Інтернет в Україні з можливістю публічного доступу до цих матеріалів.

Очікувані результати:  розроблений логотип, який буде офіційним символом проекту в соціальних мережах, YouTube, на сайті тощо.

Вимоги: формат .eps, монохром позитив/негатив.

Терміни.

Роботи приймаються* до 29.10.2020 року включно на електронну адресу market­@kart.edu.ua

Визначення переможців до 01.11.2020 року.

Нагородження 05.11.2020 року на базі Українського державного університету залізничного транспорту.

*В електронному листі обов’язково вказати місце навчання, групу, ПІБ, номер телефону.

Кафедра маркетингу Українського державного університету залізничного транспорту

м. Харків, майдан Фейєрбаха, 7, 3 корпус, ауд. 410

тел. (057) 730-10-47 кафедра